1. liga mladších dorostenek: DHK Zora Olomouc 29:40 DHC PLZEŇ (16.3.2024)

| Přečteno 79x

V neděli 16.3.2024 nastoupily mladší dorostenky k dalšímu utkání první ligy v Olomouci.
V utkání jsme nechali odpočívat všechny holky, které zasáhly do zápasu staršího dorostu s vírou, že si poradíme i bez nich a ukážeme hezký výkon.
Rozhodující fáze zápasu přišla v moment, kdy jsme otočili výsledek ze stavu 3:2 na lichotivých 3:9. Po zbytek prvního poločasu jsme pokračovali v rychlé házené, ale bylo vidět, že jsme se soutředili hlavně na útok a obrana nefungovala úplně podle našich představ. Poločasový výsledek 14:20 nám ale dával klid do dalšího průbehu zápasu.
V tom jsme pokračovali v pravidelném přísunu gólů a také v nedůsledné obraně.
Se vším respektem k soupeři jsem přesvědčený, že 29 obdržených gólů je příliš. Konec utkání 29:40.
Jinak můžu hodnotit zápas pozitivně. Viděli jsme od nás hodně hezkých akcí a jen doufám, že holky budou dál pokračovat v tvrdé práci a neustále se posouvat.
K dalšímu utkání nastoupíme v sobotu 23.3. zase doma. Tentokrát k nám na palubovku 31. Zš zavítá Most, se kterým se první utká naše béčko v 11:00 a následně my ve 13:00. Již ve čtvrtek nastoupí proti stejnému soupeři naše starší dorostenky, které stále bojují o zisk medailí. Přijďte je podpořit, hraje se od 18:00.

Budková K. 10, Košková, Stulíková, Vaicová 1, Bezdičková, Svatoňová 3, Burjasová 4, Palečková, Dostalová 6, Hanzlíková 7/2, Kokošková 2, Březinová 1, Šantorová 5, Brejchová 1
Chytaly: Soukupová, Nyklesová