1. liga mladších dorostenek: DHC PLZEŇ 30:21 TJ Sokol Poruba (17.2.2024)

| Přečteno 112x

Po třech venkovních zápasech přivítali mladší dorostenky v sobotu 17.2.2024 doma soupeře z Poruby, který na jaře ukazuje zlepšenou formu a ze 4 utkání získal už 6 bodů.
Holky nechtěly připustit žádné překvapení a v čase 4:03 už svítil na ukazateli stav 5:0. Děvčata z Poruby zabojovala a ve 13. minutě snížila na 7:4, ale potom se naplno rozjel náš brankostroj. Opět výborně pracovala obrana s Terkou v  bráně a ve 29. minutě už jsme vedli 19:7. Soupeř nenašel odpověď na naší rychlou hru a pohyblivou obranu.
Ve druhém poločase jsme bohužel trochu ubrali. Hra se i rozkouskovala velkým počtem střídání, přišly technické chyby a neproměněné šance. Na druhou stranu jsme opět pošetřili holky na starší dorost.
Každopádně mám ze zápasu dobrý pocit a už se těším na příští neděli 25.2., kdy se utkáme o čelo tabulky s pražskou Slavií.
V Praze v neděli nastoupí všechny tři naše dorostenecké týmy a pokud zvažujete výlet, rozhodně Vás čeká krásná a dynamická házená. Den zahájí první liga mladších dorostenek v 11:00. Ve 13:00 budou pokračovat dorostenky starší a v 15:00 pak nastoupí i béčko mladšího dorostu v druhé lize.

Košková 2, Stulíková 3, Vaicová 1, Bezdičková 3, Svatoňová 3, Špačková 7, Burjasová, Vopatová 2, Palečková 1, Baštářová 1/1, Sedláčková 1, Hanzlíková 6, Kokošková, Březinová
Chytaly: Soukupová, Nyklesová