1. liga mladších dorostenek: Sokol Písek 20:25 DHC PLZEŇ (4.2.2024)

| Přečteno 111x

Mladší dorostenky v neděli 4.2. čekal v Písku určitě jeden z těžších soupeřů v soutěži.
Holky od začátku nastoupily velmi koncentrovaně, výborně bránily a rychlou házenou se celkem snadno prosazovaly v útoku. Čtvrtý gól jsme dostali až ve 20. minutě, kdy už byl stav 11:4 pro nás. Poločasový výsledek 7:14 naprosto odrážel dění na hřišti.
Ve druhém dějství bylo na domácích hráčkách sympatické, že zápas nezabalily a stále makaly naplno, naopak my jsme trochu polevili. Přesto jsme v 54. minutě vedli již devítibrankovým rozdílem 16:25. Konec se nám moc nepovedl, dovolili jsme domácím zkorigovat výsledek na 20:25, přesto jsme si připsali další 2 důležité body a nadále zůstáváme stoprocentní.
Nyní máme na programu výjezd do Bohumína, kam vyrazíme i se staršími dorostenkami v sobotu 10.2.2024.

Budková K. 1, Košková 4, Stulíková 1, Vaicová, Bezdičková 2, Špačková 3, Loskotová, Burjasová, Vopatová 5, Růžková 4, Palečková 3, Dostalová 1, Hanzlíková 1, Březinová
Chytaly: Soukupová, Chvátalová