Zápasy

dtmdenženystarší dorkyml. dorky 1.l.ml. dorky 2.l.starší žačkymladší žačkyminižačkypřípravka
9.12.Mikulášský turnaj MostMikulášský turnaj Most
10.12.so18:00 Dunajská-DHC15:00 DHC-VršoviceMikulášský turnaj MostMikulášský turnaj Most5+1 Rokycany
11.12.ne13:00 Slávia-DHC11:00 Slávia-DHCMikulášský turnaj MostMikulášský turnaj Most
12.12.po
13.12.út
14.12.st
15.12.čt
16.12.Turnaj Písek
17.12.soTurnaj Písek4+1 DHC
18.12.neTurnaj Písek
19.12.po
20.12.út
21.12.st
22.12.čt
23.12.
24.12.so
25.12.ne
26.12.po
27.12.út
28.12.st
29.12.čt
30.12.
31.12.so
1.1.ne
2.1.po
3.1.út
4.1.st
5.1.čt
6.1.
7.1.soKonference mládežeKonference mládežeKonference mládežeKonference mládeže
8.1.neKonference mládežeKonference mládežeKonference mládežeKonference mládeže
9.1.po
10.1.út
11.1.st
12.1.čt
13.1.
14.1.so17:00 DHC-PísekŽL - 2. kolo
15.1.neŽL - 2. koloKvalifikace Desetiboj4+1 Kynžvart
16.1.po
17.1.út
18.1.st
19.1.čt
20.1.Turnaj Ivančice
21.1.so17:30 Olomouc-DHCTurnaj IvančicePLZ liga Rokycany ???
22.1.neTurnaj Ivančice4+1 Šťáhlavy
23.1.po
24.1.út
25.1.stKemp HN Nymburk
26.1.čtKemp HN Nymburk
27.1.Kemp HN NymburkTurnaj IvančiceO horňácký pohár 6+1
28.1.so17:00 DHC-MostKemp HN NymburkTurnaj IvančiceO horňácký pohár 6+1
29.1.nePLZ liga TachovTurnaj IvančiceO horňácký pohár 6+1
5+1 DHC Plzeň
30.1.po
31.1.út
1.2.st
2.2.čt
3.2.Pololetní turnaj Kynžvart
4.2.so18:00 Poruba-DHCPololetní turnaj Kynžvart4+1 Rokycany
5.2.nePololetní turnaj Kynžvart
6.2.po
7.2.út
8.2.st
9.2.čt
10.2.
11.2.so13:00 Olomouc-DHC11:00 Olomouc-DHCŽL - 3. kolo na DHC
12.2.ne17:00 DHC-Slávia15:00 DHC-Cheb
13.2.po
14.2.út
15.2.st
16.2.čt
17.2.
18.2.so18:00 Šala-DHC15:00 Bohumín-DHC13:00 Bohumín-DHC
19.2.ne15:00 DHC-Náchod
20.2.po
21.2.út
22.2.st
23.2.čt
24.2.
25.2.so17:00 DHC-Kynžvart18:00 Kobylisy-DHCPLZ liga DHC Plzeň4+1 Cheb
26.2.ne15:00 DHC-Zlín13:00 DHC-Zlín
27.2.po
28.2.út
1.3.st
2.3.čt
3.3.
4.3.so
5.3.neŽL - 4. kolo Ivančice
6.3.po
7.3.út
8.3.st
9.3.čt
10.3.
11.3.so17:30 Michalovce-DHC14:00 DHC-RokycanyMinikemp
12.3.ne15:00 Most-DHC13:00 Most-DHCMinikemp
13.3.po
14.3.út
15.3.st
16.3.čt
17.3.
18.3.soPles DHC Plzeň15:00 DHC-Všovice / Ples DHC Plzeň13:00 DHC-Strakonice / Ples DHC PlzeňPles DHC PlzeňPles DHC PlzeňPles DHC PlzeňPles DHC PlzeňPles DHC Plzeň
19.3.ne13:00 Pardubice-DHCMaškarní DHC PlzeňMaškarní DHC Plzeň
20.3.po
21.3.út
22.3.st
23.3.čt
24.3.
25.3.so17:00 DHC-StupavaPLZ liga DHC Plzeň
26.3.ne13:00 Kynžvart-DHC17:00 DHC-SláviaMinikemp5+1 Cheb
27.3.po
28.3.út
29.3.st
30.3.čt
31.3.
1.4.so
2.4.ne15:00 DHC-Hradec13:00 DHC-HradecMinikempPLZ liga Tachov
3.4.po
4.4.út
5.4.st
6.4.čt
7.4.Prague Handball CupPrague Handball CupPrague Handball CupPrague Handball CupPrague Handball CupPrague Handball Cup
8.4.soPrague Handball CupPrague Handball CupPrague Handball CupPrague Handball CupPrague Handball CupPrague Handball Cup
9.4.nePrague Handball CupPrague Handball CupPrague Handball CupPrague Handball CupPrague Handball CupPrague Handball Cup
10.4.poPrague Handball Cup ?Prague Handball Cup ?Prague Handball Cup ?Prague Handball Cup ?Prague Handball Cup ?Prague Handball Cup ?
11.4.út
12.4.st
13.4.čt
14.4.
15.4.so18:00 Zlín-DHCŽL - 5. kolo
16.4.ne16:00 Třeboň-DHC15:00 DHC-TachovŽL - 5. kolo
17.4.po
18.4.út
19.4.st
20.4.čt
21.4.
22.4.so17:00 DHC-Dunajská15:00 Ústí-DHC
23.4.ne15:00 DHC-Písek13:00 DHC-PísekPLZ liga Rokycany ???
24.4.po
25.4.út
26.4.st
27.4.čt
28.4.
29.4.so15:00 Poruba-DHC13:00 Poruba-DHCminikemp
30.4.nePLZ liga VŠ Plzeň
1.5.po
2.5.út
3.5.st
4.5.čt
5.5.Memoriál Karla ŠulceMemoriál Karla Šulce
6.5.soŽL - 6. koloMemoriál Karla ŠulceMemoriál Karla Šulce
7.5.ne15:00 DHC-Slávia13:00 DHC-Slávia16:00 Vršovice-DHCŽL - 6. koloMemoriál Karla ŠulceMemoriál Karla Šulce
8.5.po
9.5.út
10.5.st
11.5.čt
12.5.
13.5.soMemoriál Karla ŠulceMemoriál Karla Šulce
14.5.nePLZ liga VŠ Plzeň
15.5.po
16.5.út
17.5.stFinále Školský pohár
18.5.čtFinále Školský pohár
19.5.Finále Školský pohár
20.5.soPLZ liga Kynžvart???
21.5.nePLZ liga Kynžvart???
22.5.po
23.5.út
24.5.st
25.5.čt
26.5.
27.5.so
28.5.ne
29.5.po
30.5.út
31.5.st
1.6.čt
2.6.Desetiboj - finále (Ústecký kraj)
3.6.soDesetiboj - finále (Ústecký kraj)
4.6.neDesetiboj - finále (Ústecký kraj)
5.6.po
6.6.út
7.6.st
8.6.čt
9.6.
10.6.so
11.6.ne
12.6.po
13.6.út
14.6.st
15.6.čt
16.6.
17.6.so
18.6.ne
19.6.po
20.6.út
21.6.st
22.6.čt
23.6.Turnaj krajů (Zlínský kraj)
24.6.soTurnaj krajů (Zlínský kraj)
25.6.neTurnaj krajů (Zlínský kraj)
26.6.po
27.6.út
28.6.st
29.6.čt
30.6.
 
 

dtmdenženystarší dorkyml. dorky 1.l.ml. dorky 2.l.starší žačkymladší žačkyminižačkypřípravka
9.12.Mikulášský turnaj MostMikulášský turnaj Most
10.12.so18:00 Dunajská-DHC15:00 DHC-VršoviceMikulášský turnaj MostMikulášský turnaj Most5+1 Rokycany
11.12.ne13:00 Slávia-DHC11:00 Slávia-DHCMikulášský turnaj MostMikulášský turnaj Most
12.12.po
13.12.út
14.12.st
15.12.čt
16.12.Turnaj Písek
17.12.soTurnaj Písek4+1 DHC
18.12.neTurnaj Písek
19.12.po
20.12.út
21.12.st
22.12.čt
23.12.
24.12.so
25.12.ne
26.12.po
27.12.út
28.12.st
29.12.čt
30.12.
31.12.so
1.1.ne
2.1.po
3.1.út
4.1.st
5.1.čt
6.1.
7.1.soKonference mládežeKonference mládežeKonference mládežeKonference mládeže
8.1.neKonference mládežeKonference mládežeKonference mládežeKonference mládeže
9.1.po
10.1.út
11.1.st
12.1.čt
13.1.
14.1.so17:00 DHC-PísekŽL - 2. kolo
15.1.neŽL - 2. koloKvalifikace Desetiboj4+1 Kynžvart
16.1.po
17.1.út
18.1.st
19.1.čt
20.1.Turnaj Ivančice
21.1.so17:30 Olomouc-DHCTurnaj IvančicePLZ liga Rokycany ???
22.1.neTurnaj Ivančice4+1 Šťáhlavy
23.1.po
24.1.út
25.1.stKemp HN Nymburk
26.1.čtKemp HN Nymburk
27.1.Kemp HN NymburkTurnaj IvančiceO horňácký pohár 6+1
28.1.so17:00 DHC-MostKemp HN NymburkTurnaj IvančiceO horňácký pohár 6+1
29.1.nePLZ liga TachovTurnaj IvančiceO horňácký pohár 6+1
5+1 DHC Plzeň
30.1.po
31.1.út
1.2.st
2.2.čt
3.2.Pololetní turnaj Kynžvart
4.2.so18:00 Poruba-DHCPololetní turnaj Kynžvart4+1 Rokycany
5.2.nePololetní turnaj Kynžvart
6.2.po
7.2.út
8.2.st
9.2.čt
10.2.
11.2.so13:00 Olomouc-DHC11:00 Olomouc-DHCŽL - 3. kolo na DHC
12.2.ne17:00 DHC-Slávia15:00 DHC-Cheb
13.2.po
14.2.út
15.2.st
16.2.čt
17.2.
18.2.so18:00 Šala-DHC15:00 Bohumín-DHC13:00 Bohumín-DHC
19.2.ne15:00 DHC-Náchod
20.2.po
21.2.út
22.2.st
23.2.čt
24.2.
25.2.so17:00 DHC-Kynžvart18:00 Kobylisy-DHCPLZ liga DHC Plzeň4+1 Cheb
26.2.ne15:00 DHC-Zlín13:00 DHC-Zlín
27.2.po
28.2.út
1.3.st
2.3.čt
3.3.
4.3.so
5.3.neŽL - 4. kolo Ivančice
6.3.po
7.3.út
8.3.st
9.3.čt
10.3.
11.3.so17:30 Michalovce-DHC14:00 DHC-RokycanyMinikemp
12.3.ne15:00 Most-DHC13:00 Most-DHCMinikemp
13.3.po
14.3.út
15.3.st
16.3.čt
17.3.
18.3.soPles DHC Plzeň15:00 DHC-Všovice / Ples DHC Plzeň13:00 DHC-Strakonice / Ples DHC PlzeňPles DHC PlzeňPles DHC PlzeňPles DHC PlzeňPles DHC PlzeňPles DHC Plzeň
19.3.ne13:00 Pardubice-DHCMaškarní DHC PlzeňMaškarní DHC Plzeň
20.3.po
21.3.út
22.3.st
23.3.čt
24.3.
25.3.so17:00 DHC-StupavaPLZ liga DHC Plzeň
26.3.ne13:00 Kynžvart-DHC17:00 DHC-SláviaMinikemp5+1 Cheb
27.3.po
28.3.út
29.3.st
30.3.čt
31.3.
1.4.so
2.4.ne15:00 DHC-Hradec13:00 DHC-HradecMinikempPLZ liga Tachov
3.4.po
4.4.út
5.4.st
6.4.čt
7.4.Prague Handball CupPrague Handball CupPrague Handball CupPrague Handball CupPrague Handball CupPrague Handball Cup
8.4.soPrague Handball CupPrague Handball CupPrague Handball CupPrague Handball CupPrague Handball CupPrague Handball Cup
9.4.nePrague Handball CupPrague Handball CupPrague Handball CupPrague Handball CupPrague Handball CupPrague Handball Cup
10.4.poPrague Handball Cup ?Prague Handball Cup ?Prague Handball Cup ?Prague Handball Cup ?Prague Handball Cup ?Prague Handball Cup ?
11.4.út
12.4.st
13.4.čt
14.4.
15.4.so18:00 Zlín-DHCŽL - 5. kolo
16.4.ne16:00 Třeboň-DHC15:00 DHC-TachovŽL - 5. kolo
17.4.po
18.4.út
19.4.st
20.4.čt
21.4.
22.4.so17:00 DHC-Dunajská15:00 Ústí-DHC
23.4.ne15:00 DHC-Písek13:00 DHC-PísekPLZ liga Rokycany ???
24.4.po
25.4.út
26.4.st
27.4.čt
28.4.
29.4.so15:00 Poruba-DHC13:00 Poruba-DHCminikemp
30.4.nePLZ liga VŠ Plzeň
1.5.po
2.5.út
3.5.st
4.5.čt
5.5.Memoriál Karla ŠulceMemoriál Karla Šulce
6.5.soŽL - 6. koloMemoriál Karla ŠulceMemoriál Karla Šulce
7.5.ne15:00 DHC-Slávia13:00 DHC-Slávia16:00 Vršovice-DHCŽL - 6. koloMemoriál Karla ŠulceMemoriál Karla Šulce
8.5.po
9.5.út
10.5.st
11.5.čt
12.5.
13.5.soMemoriál Karla ŠulceMemoriál Karla Šulce
14.5.nePLZ liga VŠ Plzeň
15.5.po
16.5.út
17.5.stFinále Školský pohár
18.5.čtFinále Školský pohár
19.5.Finále Školský pohár
20.5.soPLZ liga Kynžvart???
21.5.nePLZ liga Kynžvart???
22.5.po
23.5.út
24.5.st
25.5.čt
26.5.
27.5.so
28.5.ne
29.5.po
30.5.út
31.5.st
1.6.čt
2.6.Desetiboj - finále (Ústecký kraj)
3.6.soDesetiboj - finále (Ústecký kraj)
4.6.neDesetiboj - finále (Ústecký kraj)
5.6.po
6.6.út
7.6.st
8.6.čt
9.6.
10.6.so
11.6.ne
12.6.po
13.6.út
14.6.st
15.6.čt
16.6.
17.6.so
18.6.ne
19.6.po
20.6.út
21.6.st
22.6.čt
23.6.Turnaj krajů (Zlínský kraj)
24.6.soTurnaj krajů (Zlínský kraj)
25.6.neTurnaj krajů (Zlínský kraj)
26.6.po
27.6.út
28.6.st
29.6.čt
30.6.