V roce 2018 byla poprvé otevřena Síň slávy DHC Plzeň. Slavnostní předání ceny proběhlo v rámci 1. házenkářského plesu DHC Plzeň 2. 2. 2018.

2021 – Milan Janků

Milan patří bezesporu mezi největší trenérské osobnosti v historii našeho klubu. Z původně aktivního rodiče vyrostl v trenéra, který nakonec práci s dětmi zasvětil 20 let svého života. Nejstarší zmínka o jeho trenérské kariéře, zaznamenaná v kronice DHC Plzeň, totiž pochází již ze sezóny 2000/01, kdy společně s Janem Langem působil u družstva minižaček. Následně pak trénoval ve dvojici s Janem Illichem u hráček ročník 92 a 93 a poté mnoho let s Davidem Šmrhou (nejprve u ročníků 1997 a 1998 a poté 2006 a 2007). Vedle medailí z celé řady velkých turnajů včetně Házenkářského desetiboje (Mistrovství ČR mladších žaček) je potřeba zmínit především historické vítězství na největším mládežnickém turnaji na světě – Prague Handball Cupu (r. 2018).

2019 – Pavel Metlický

Pavel Metlický byl jedním ze zakladatelů klubu. Byl dlouholetým trenérem družstva žen, které pod jeho vedením postoupilo do 1. ligy žen. Po skončení trenérské kariéry u házené zůstal a působil jako předseda klubu.

2018 – Jiří Císler

Jiří Císler byl jedním ze zakládajících členů házené na plzeňském sídlišti. Významně se zasloužil o rozvoj dívčí házené. Kromě sportovních zážitků zůstávají všem jeho odchovankyním vzpomínky na zájezdy nejen do Německa, ale po celé Evropě. A také nezapomenutelné zážitky z prvomájových průvodů nebo komunistických brigád. Byl to skvělý trenér a jedna z největších osobností v dějinách klubu.

Cena předána in memoriam.

2017 – Karel Šulc

Karel Šulc byl jedním ze zakladatelů oddílu. Nezapomenutelný člověk a trenér stál u počátků klubu a byl jeho hybnou silou. Položil základy a díky jeho práci se klub rozrostl až do současné podoby jednoho z největších dívčích klubů v ČR.

Cena předána in memoriam.

Síň slávy