1. liga mladších dorostenek: DHC PLZEŇ 45:22 Házená Kynžvart (27.4.2024)

| Přečteno 86x

V sobotu 27.4. nastoupili mladší dorostenky k poslednímu domácímu utkání této sezóny proti Kynžvartu.
Po porážce ve Veličce jsme všichni chtěli složit reparát nejen vítězstvím, ale i předvedenou hrou. Na Kynžvart jsme vlétli ve velkém stylu a soupeř se držel pouze do sedmé minuty (4:3). Potom už na naši hru nenašel žádnou odpověď. Dali jsme čtrnáct gólů v řadě a ve 25. minutě už jsme vedli 18:3. Poločasové vedení 23:9 bylo vzhledem k průběhu zápasu zcela zasloužené.
I ve druhém dějství byly holky při chuti,velký prostor v zápase dostaly Barča, Kačka Kokokošková, Kačka Budková, Kačka Brejchová a Aži. Všechny zahrály velmi dobře a obranu soupeře rozbíraly úplně bez problémů. Navíc se nám podařilo udržet tempo hry po celý zápas a zvítězili jsme vysoko 45:22.
Doufám, že se nám podaří předvést podobný výkon i posledním zápase v Jindřichově Hradci.
Do Jindřichova Hradce zavítají zakončit sezónu oba prvoligové dorostenecké celky v sobotu 4.5.2024. Mladší dorostenky zde nastoupí v 10:30 a ty starší poté ve 12:30. Béčko mladšího dorostu čeká poslední výjezd také v sobotu. V 15:00 vyzvou v hale v Suchém Vrbném České Budějovice.

Hanzlíková 5, Budková K. 8, Košková 2, Vaicová 3, Bezdičková 2, Loskotová 1, Špačková 4, Vopatová 1, Palečková 1, Dostalová 7, Sedláčková 2, Kokošková 5, Březinová, Brejchová 4
Chytaly: Nyklesová, Chvátalová