2. liga mladších dorostenek: HC Háje 23:49 DHC PLZEŇ (11.2.2024)

| Přečteno 78x

V neděli 11.2.2024 ve večerních hodinách odehrálo béčko mladšího dorostu svoje venkovní utkání proti Hájím.

Nebyl to úplně ideální čas na zápas, ale zvládli jsme ho bez větších problému. V začátku utkání nás trochu trápila koncovka, která nás trápí už delší dobu. Naštěstí nás podržela naše gólmanka. Zhruba v polovině prvního poločasu jsme postupně začali získávat náskok. Dobře jsme bránili a v útoku jsme se snadno dostávali do zakončení a úspěšné proměňovali. Bez větších problému jsme poločas vyhrávali už o 12 branek (11:23).
V šatně jsme nabrali síly a řekli jsme si že je potřeba udržet dobrý výkon z prvního poločasu, což se nám povedlo. Holky hrály zodpovědně jak v obraně, tak i v útoku a postupně jsme navyšovali náš brankový rozdíl až na konečných 23:49.
Hodnocení trenéra Martina Cvikla:
„Za zápas holky zaslouží pochvalu. Celý zápas hrály velmi kvalitně a koncentrovaně. Soupeře v podstatě vůbec nepustily do zápasu. Bude potřeba náš výkon přenést do příštího zápasu, který bude velmi těžký.“
V příštím kole totiž tým čeká plzeňské derby se Slavií VŠ Plzeň, které se odehraje v neděli 18.2.2024 v 15:30 v Městské sportovní hale na Slovanech (hala č.3). V sobotu 17.2. můžete na domácí utkání přijít podpořit naše prvoligové celky. Mladší dorostenky nastoupí ve 13:00 proti Porubě a stejného soupeře v 15:00 vyzvou i dorostenky starší. Celý program uzavřou naše ženy domácím utkání MOL Ligy také s Porubou od tradičních 17:00.

Budková K. 8, Dlesková 1, Svatoňová 5, Šollarová 2, Dostalová 11, Sedláčková 6, Červená 3/3, Hanzlíková 2, Budková A. 9, Šantorová 2

Chytala: Nikodemová