1.liga mladších dorostenek: DHC PLZEŇ 31:22 SKH Velká nad Veličkou (11.11.2023)

| Přečteno 132x

Na sv. Martina se dveře 31.Zš opět otevřely utkáním našich dorostenek z nichž první odehrálo áčko mladšího dorostu proti Velké nad Veličkou.
Ze zápasu proti Velké nad Veličkou jsem měl velký respekt. Vím, jak umí být tento tým svou netypickou hrou pro každého soupeře nepříjemný. Navíc jsme také přemýšleli, jak co nejvíc pošetřit některé holky, na které čekal ještě těžký zápas ve straším dorostu proti Kunovicím.
Začátek se nám podařil, obrana fungovala výborně a Bára Hanzlíková upravovala skóre v 5. minutě už na 5:1. Od té doby začalo ale celkem trápení, Velička hrála v útoku pořád trpělivě, čekala na jasné šance a nám tenhle styl bohužel vůbec nesedl.
V podstatě jsme se zápasem protrápili až do konce, kdy jsme sice předvedli několik hezkých akcí, ale celkový projev nebyl úplně to, co od holek očekávám. Na druhou stranu jsme celou dobu měli utkání pod kontrolou a aspoň víme, na čem se v tréninku zase více zaměřit.
Holky určitě zaslouží kredit za to, jak zatím celou sezónu zvládají. Teď se musíme pečlivě připravit na poslední zápas podzimu, který nás čeká příští neděli v Kynžvartu a kde určitě nic nepodceníme.

Hrály:

Hanzlíková 9/3, Budková 2/1, Stulíková 2, Vaicová 3, Bezdičková 1, Loskotová, Svatoňová 5, Špačková 3, Burjasová, Vopatová 4, Růžková 2, Palečková, Baštářová, Kokošková
Chytaly: Hodková, Chvátalová