dtm | den | ženy | starší dorky | ml. dorky 1. l. | ml. dorky 2.l. | starší žačky | mladší žačky | minižačky | přípravka |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21.3. | čt | 18:00 DHC-Most | |||||||
22.3. | pá | ||||||||
23.3. | so | 17:00 DHC-Šala | 13:00 DHC-Most | 11:00 DHC-Most | Minikemp výběru 14:30 - 16:15 | Plzeňská liga VŠ | 5+1 Rokycany | ||
24.3. | ne | Plzeňská liga VŠ | |||||||
25.3. | po | ||||||||
26.3. | út | ||||||||
27.3. | st | ||||||||
28.3. | čt | ||||||||
29.3. | pá | Prague Handball Cup | Prague Handball Cup | Prague Handball Cup | Prague Handball Cup | Prague Handball Cup | Prague Handball Cup | ||
30.3. | so | Prague Handball Cup | Prague Handball Cup | Prague Handball Cup | Prague Handball Cup | Prague Handball Cup | Prague Handball Cup | ||
31.3. | ne | Prague Handball Cup | Prague Handball Cup | Prague Handball Cup | Prague Handball Cup | Prague Handball Cup | Prague Handball Cup | ||
1.4. | po | Prague Handball Cup ? | Prague Handball Cup ? | Prague Handball Cup ? | Prague Handball Cup ? | Prague Handball Cup ? | Prague Handball Cup ? | ||
2.4. | út | ||||||||
3.4. | st | ||||||||
4.4. | čt | ||||||||
5.4. | pá | ||||||||
6.4. | so | 5.kolo Ž.L. Bohunice | Plzeňská liga Kynžvart | Špunti na Písku (plážovka Praha) | Špunti na Písku (plážovka Praha) | ||||
7.4. | ne | Plzeňská liga Kynžvart | 4+1 DHC Plzeň | ||||||
8.4. | po | ||||||||
9.4. | út | ||||||||
10.4. | st | ||||||||
11.4. | čt | ||||||||
12.4. | pá | ||||||||
13.4. | so | Jarní pochod DHC Plzeň | Jarní pochod DHC Plzeň | Jarní pochod DHC Plzeň | Jarní pochod DHC Plzeň | Jarní pochod DHC Plzeň | Jarní pochod DHC Plzeň | Jarní pochod DHC Plzeň | Jarní pochod DHC Plzeň |
14.4. | ne | Trénink výběru 17:00 - 19:00 | Minikemp 9:00 - 12:00 hala lokomotiva | 4+1 DHC Plzeň | |||||
15.4. | po | ||||||||
16.4. | út | ||||||||
17.4. | st | ||||||||
18.4. | čt | ||||||||
19.4. | pá | ||||||||
20.4. | so | 13:00 Kunovice-DHC | 16:00 Velička-DHC | Minikemp výběru 9:00 - 12:00 | Turnaj Slavia Praha | 4+1 Rokycany | |||
21.4. | ne | 13:00 Mělník-DHC | Plzeňská liga DHC Plzeň | ||||||
22.4. | po | ||||||||
23.4. | út | ||||||||
24.4. | st | ||||||||
25.4. | čt | ||||||||
26.4. | pá | ||||||||
27.4. | so | 15:00 DHC-Kynžvart | 13:00 DHC-Kynžvart | 11:00 DHC-Cheb | 5+1 Cheb | ||||
28.4. | ne | Minikemp 12:30 - 15:30 | Desetibojařský minikemp 9:00 - 12:00 | ||||||
29.4. | po | ||||||||
30.4. | út | ||||||||
1.5. | st | Turnaj výběru 9:00-17:00 hala 3 Lokomotiva | |||||||
2.5. | čt | ||||||||
3.5. | pá | ||||||||
4.5. | so | 12:30 J. Hradec - DHC | 10:30 J. Hradec - DHC | 15:00 Budějovice-DHC | Memoriál Karla Šulce | Memoriál Karla Šulce | |||
5.5. | ne | Memoriál Karla Šulce | Memoriál Karla Šulce | ||||||
6.5. | po | Memoriál Karla Šulce | Memoriál Karla Šulce | ||||||
7.5. | út | ||||||||
8.5. | st | ||||||||
9.5. | čt | ||||||||
10.5. | pá | ||||||||
11.5. | so | Memoriál Karla Šulce | Memoriál Karla Šulce | ||||||
12.5. | ne | 6.kolo Ž.L. DHC | |||||||
13.5. | po | ||||||||
14.5. | út | ||||||||
15.5. | st | Finále školního poháru | |||||||
16.5. | čt | Finále školního poháru | |||||||
17.5. | pá | Finále školního poháru | |||||||
18.5. | so | Plzeňská liga Rokycany | Plzeňská liga HC Plzeň ? | 4+1 VŠ Plzeň | |||||
19.5. | ne | Minikemp výběru 9:00 - 12:00 | Plzeňská liga HC Plzeň ? | 5+1 DHC Plzeň | |||||
20.5. | po | ||||||||
21.5. | út | ||||||||
22.5. | st | ||||||||
23.5. | čt | ||||||||
24.5. | pá | ||||||||
25.5. | so | Mináček Praha 6+1 (2013) | Mináček Praha 4+1 4+1 VŠ Plzeň |
||||||
26.5. | ne | Mináček Praha 6+1 (2014) | |||||||
27.5. | po | ||||||||
28.5. | út | ||||||||
29.5. | st | ||||||||
30.5. | čt | ||||||||
31.5. | pá | Fin H10 | |||||||
1.6. | so | Fin H10 | |||||||
2.6. | ne | Fin H10 | 4+1 Cheb | ||||||
3.6. | po | ||||||||
4.6. | út | ||||||||
5.6. | st | ||||||||
6.6. | čt | ||||||||
7.6. | pá | Kynžvartský pohár | Kynžvartský pohár | Kynžvartský pohár | |||||
8.6. | so | Kynžvartský pohár | Kynžvartský pohár | Kynžvartský pohár | |||||
9.6. | ne | Kynžvartský pohár | Kynžvartský pohár | Kynžvartský pohár | |||||
10.6. | po | ||||||||
11.6. | út | ||||||||
12.6. | st | ||||||||
13.6. | čt | ||||||||
14.6. | pá | ||||||||
15.6. | so | Bayern park | Bayern park | Bayern park | Bayern park | Bayern park | Bayern park | Bayern park | |
16.6. | ne | ||||||||
17.6. | po | ||||||||
18.6. | út | ||||||||
19.6. | st | ||||||||
20.6. | čt | ||||||||
21.6. | pá | ||||||||
22.6. | so | Plážovka Ladví | |||||||
23.6. | ne | ODM-Jih.kraj | |||||||
24.6. | po | ODM-Jih.kraj | |||||||
25.6. | út | ODM-Jih.kraj | |||||||
26.6. | st | ODM-Jih.kraj | |||||||
27.6. | čt | ODM-Jih.kraj | |||||||
28.6. | pá | ODM-Jih.kraj | |||||||
29.6. | so | ||||||||
30.6. | ne |
2. 8. – 8. 8. 2024 – letní soustředění Tachov dorostenky
12. – 16. 8. 2024 – příměstský tábor
18. 8. – 24. 8. 2024 – letní soustředění Tachov žactvo