DHC Plzeň - dámský handballový klub MOL liga


datum den ženy starší dorky mladší dorky starší žačky mladší žačky minižačky přípravka
4.12. so ŽL - 1. kolo - Ledeč nad Sázavou
5.12. ne

4+1 Kynžvart Mikulášský turnaj Plzeň
6.12. po
7.12. út
8.12. st
9.12. čt
10.12. Mikulášský turnaj Most Mikulášský turnaj Most
11.12. so Mikulášský turnaj Most Mikulášský turnaj Most 5+1 Rokycany
12.12. ne Mikulášský turnaj Most Mikulášský turnaj Most 4+1 Rokycany
13.12. po
14.12. út
15.12. st
16.12. čt
17.12. Turnaj Písek
18.12. so Turnaj Písek Plz liga Rokycany
19.12. ne Turnaj Písek
20.12. po
21.12. út
22.12. st
23.12. čt
24.12.
25.12. so
26.12. ne
27.12. po
28.12. út
29.12. st
30.12. čt
31.12.
1.1. so
2.1. ne
3.1. po
4.1. út
5.1. st
6.1. čt
7.1.
8.1. so 15:00 DHC - Chorzów
9.1. ne
10.1. po
11.1. út
12.1. st
13.1. čt
14.1.
15.1. so Olomouc - DHC ŽL 2. kolo PLZ liga Tachov 4+1 nebo 5+1 KMB Rokycany 4+1 Cheb?
16.1. ne Olomouc - DHC ŽL 2. kolo 4+1 Cheb?
17.1. po
18.1. út
19.1. st Kemp HN Nymburk
20.1. čt Kemp HN Nymburk
21.1. Kemp HN Nymburk Vangl Cup Ivančice
22.1. so 17:00 DHC - Šala Kemp HN Nymburk Vangl Cup Ivančice
23.1. ne Vangl Cup Ivančice 5+1 Kynžvart
24.1. po
25.1. út
26.1. st
27.1. čt
28.1. Vangl Cup Ivančice
29.1. so Poruba - DHC Vangl Cup Ivančice 4+1 DHC Plzeň
30.1. ne Poruba - DHC Vangl Cup Ivančice / Plz liga Tachov
31.1. po
1.2. út
2.2. st
3.2. čt
4.2. Pololetní turnaj Kynžvart Pololetní turnaj Kynžvart
5.2. so 17:00 DHC - Stupava Pololetní turnaj Kynžvart Pololetní turnaj Kynžvart
6.2. ne Pololetní turnaj Kynžvart Pololetní turnaj Kynžvart
7.2. po
8.2. út
9.2. st
10.2. čt
11.2.
12.2. so Kynžvart - DHC ŽL 3. kolo
13.2. ne Kynžvart - DHC 15:00 DHC - Slavia 13:00 DHC - Slavia ŽL 3. kolo
14.2. po
15.2. út
16.2. st 18:00 DHC - Hodonín
17.2. čt
18.2.
19.2. so 14:00 Poruba - DHC 12:00 Poruba - DHC Minikemp 9:00 - 12:00
20.2. ne
21.2. po
22.2. út
23.2. st
24.2. čt
25.2.
26.2. so Most - DHC Plz kvalifikace Desetiboj
27.2. ne 15:00 DHC - Zlín 13:00 DHC - Zlín Minikemp 9:00 - 12:00
28.2. po
1.3. út
2.3. st
3.3. čt
4.3.
5.3. so ŽL 4. kolo
6.3. ne ŽL 4. kolo
7.3. po
8.3. út
9.3. st
10.3. čt
11.3. Turnaj Háje
12.3. so 15:00 DHC - Michalovce Turnaj Háje
13.3. ne 16:00 Most - Plzeň 14:00 Most - Plzeň Turnaj Háje Turnaj DHC Plzeň
14.3. po
15.3. út
16.3. st
17.3. čt
18.3.
19.3. so Dunajská - DHC Turnaj DHC Plzeň
20.3. ne Dunajská - DHC 15:00 DHC - Kobylisy 13:00 DHC - Cheb Minikemp 9:00 - 12:00
21.3. po
22.3. út
23.3. st
24.3. čt
25.3.
26.3. so 15:00 DHC - Zlín 11:00 Strakonice - DHC Plz liga HK Slavia VŠ Plzeň
27.3. ne 15:00 Kynžvart - DHC Plz liga DHC Plzeň
28.3. po
29.3. út
30.3. st
31.3. čt
1.4.
2.4. so Slavia - DHC Minikemp 12:30 - 15:30 Minikemp 9:00 - 12:00
3.4. ne Slavia - DHC 15:00 DHC - Háje 13:00 DHC - Háje
4.4. po
5.4. út
6.4. st
7.4. čt
8.4.
9.4. so 15:00 DHC - Písek ŽL 5. kolo
10.4. ne 13:00 Písek - DHC 11:00 Písek - DHC ŽL 5. kolo
11.4. po
12.4. út
13.4. st Chorzów - DHC
14.4. čt Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup
15.4. Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup
16.4. so Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup
17.4. ne Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup
18.4. po Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup
19.4. út
20.4. st
21.4. čt
22.4.
23.4. so Plz liga HK Slavia VŠ Plzeň
24.4. ne Plz liga DHC Plzeň
25.4. po
26.4. út
27.4. st
28.4. čt
29.4.
30.4. so ŽL 6. kolo
1.5. ne 15:00 DHC - Olomouc 13:00 DHC - Olomouc ŽL 6. kolo
2.5. po
3.5. út
4.5. st
5.5. čt
6.5. Memoriál Karla Šulce Memoriál Karla Šulce Memoriál Karla Šulce
7.5. so Memoriál Karla Šulce Memoriál Karla Šulce Memoriál Karla Šulce
8.5. ne 18:00 DHC - HC 16:00 DHC - Kunovice Memoriál Karla Šulce Memoriál Karla Šulce Memoriál Karla Šulce
9.5. po
10.5. út
11.5. st
12.5. čt
13.5.
14.5. so Plz liga HC Plzeň
15.5. ne 16:00 J. Hradec - DHC 14:00 J. Hradec - DHC
16.5. po
17.5. út
18.5. st Novinářský kalamář ?
19.5. čt Novinářský kalamář ?
20.5. Novinářský kalamář ?
21.5. so Plz liga HK Slavia VŠ Plzeň
22.5. ne
23.5. po
24.5. út
25.5. st
26.5. čt
27.5.
28.5. so


29.5. ne


30.5. po
31.5. út
1.6. st
2.6. čt
3.6. Házenkářský desetiboj?
4.6. so Házenkářský desetiboj?
5.6. ne Házenkářský desetiboj?
6.6. po
7.6. út
8.6. st
9.6. čt
10.6. Kynžvartský pohár Kynžvartský pohár Kynžvartský pohár
11.6. so Kynžvartský pohár Kynžvartský pohár Kynžvartský pohár
12.6. ne Kynžvartský pohár Kynžvartský pohár Kynžvartský pohár
13.6. po
14.6. út
15.6. st
16.6. čt
17.6. Zakončení sezóny
18.6. so Zakončení sezóny
19.6. ne Zakončení sezóny
20.6. po
21.6. út
22.6. st
23.6. čt
24.6.
25.6. so
26.6. ne LODM 2021
27.6. po LODM 2021
28.6. út LODM 2022
29.6. st LODM 2023
30.6. čt LODM 2024
Cesta: div » table » tbody » tr.veekend » td




Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň