Mini 6+1 sk. B - Sedmý soutěžní turnaj 23.4.2017 (Talent Plzeň)


Mini 6+1 sk. B - Sedmý soutěžní turnaj 23.4.2017 (Talent Plzeň)

Další turnaj skupiny B se uskutečnil v hale Lokomotivy a pořadatelem byl Talent Plzeň. Turnaje se zúčastnila družstva Talentu B, Tachova, Chebu, Hájů B a samozřejmě i naše družstvo.
Rozjezd turnaje byl z naší strany o trochu pomalejší a v prvním zápasu proti Talentu chyběl především při osobní obraně lepší pohyb bez míče. Větší odvaha pak chyběla i při klasické hře. To se však zápas od zápasu zlepšovalo a zejména výkony v posledních dvou zápasech proti Hájům a Chebu byly již výrazně lepší. Zvýšil se jak důraz v obraně, tak i pohyb v útoku, díky kterému se dařilo zakončovat především po uvolněních na brankovišti. Méně se však dařila střelba z větší vzdálenosti, ke které bylo téměř nemožné děvčata více přinutit.

Celkově musíme hodnotit turnaj jako povedený. Děvčata byla ochotná naslouchat pokynům trenérů a na hře se to s každým zápasem více a více projevovalo. Za to patří děvčatům určitě pochvala. Velmi dobře zachytaly i obě brankářky a speciální pochvala náleží Kačce Březinové, pro kterou to byl úplně první turnaj v šestkové házené a která po několika málo trénincích ukazuje, že může být velkým přínosem.

Soutěž v kategorii mini 6+1 pokračuje za týden turnajem skupiny C v Kynžvartu (v případě nepříznivého počasí ve Františkových Lázních). Hned další týden se pak děvčata mohou těšit na vrchol sezony v podobě Memoriálu Karla Šulce.

2017-04-23 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň