Mini 6+1 sk. B - Šestý soutěžní turnaj 5.3.2017 (Cheb)


Mini 6+1 sk. B - Šestý soutěžní turnaj 5.3.2017 (Cheb)

Po měsíční pauze pokračovala soutěž v kategorii mini 6+1, a to turnajem skupiny B v Chebu. Zpestřením pro nás byla společná cesta s Talentem, což byl zejména pro kluky díky pěveckým výkonům děvčat jistě velký zážitek. Vedle našeho družstva a béčka Talentu se turnaje dále zúčastnilo domácí družstvo, Tachov a Háje B.
Výkon našich děvčat lze tentokrát hodnotit jako velmi dobrý. Vyjma zápasu proti Tachovu, ve kterém se děvčata nedokázala vyrovnat s vysunutou obranou soupeře a zbytečně ztratila příliš mnoho míčů po špatných přihrávkách, byly další zápasy povedené. Odvaha děvčat rostla zápas od zápasu a především proti Talentu a Hájům byla k vidění řada pěkných uvolnění. V posledním zápase proti Hájům navíc konečně začaly lépe nabíhat spojky a dařilo se zakončovat i z proskoků.

Nedostatky naopak byly vidět v pohybu bez míče při osobní obraně, kdy děvčatům někdy příliš dlouho trvalo, než vymyslely rychlé a správné řešení, z čehož pramenily zbytečné technické chyby a přihrávky do rukou soupeře. Ale pozitiva z dobrého výkonu tentokrát jasně převážila a děvčata rozhodně zaslouží za turnaj velkou pochvalu.

Další turnaj čeká všechny hráčky z tréninkové skupiny hned za týden, a to opět v Chebu v kategorii mini 4+1.

2017-03-07 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň