Čtvrtý turnaj mladších žaček (15. 3. 2014 DHC Plzeň)

V sobotu 15. 3. 2014 proběhl v hale DHC Plzeň již čtvrtý soutěžní turnaj mladších žaček.

DHC Plzeň A

Hráčky DHC Plzeň A jasně dominovaly ve všech zápasech. Nejlepším utkáním celého dne bylo utkání proti Slavoji Tachov. Domácí hráčky hnány bubnem a hlasivkami svých kolegyň z DHC Plzeň B předvedly famózní výkon a v 10. minutě vedly již 9 : 1. Pak trochu polevily, ale i tak utkání skončilo jejich jednoznačným vítězstvím. Holky podaly úžasný kolektivní výkon, v brance je podporovala výborně chytající Netrvalová. Doufejm, že stejně dobře zahrajou holky i v neděli - v kvalifikaci Házenkářského desetiboje v Bělé pod Bezdězem.

V posledním utkání proti HC Plzeň předvedla vynikající výkon v druhém poločase v brance Kučerová, z deseti střel nepustila za svá záda ani jedinou a chytila dokonce i dva sedmimetrové hody.

Výsledky DHC Plzeň A:

DHC Plzeň B 17 : 3
HK Slavia VŠ Plzeň 16 : 12
Slavoj Tachov 17 : 8
HC Plzeň 20 : 5

Branky:

Drozdová 8, Jurčová 1, Kajerová 4, KIantnenrová 5, Kepková 11, Kliková 6, Kotlanová 4, Kutáková 14, Lásková 7, Turková 1, Vaňková 3, Walterová 6, Kučerová, Raunerová

DHC Plzeň B

Hráčky DHC Plzeň B nestačily na spoluhráčky z Áčka a ani na soupeřky z Tachova. Nejlepší utkání odehrály proti HK Slavia VŠ Plzeň, kdy výborně chytala Malá v brance. Holky vedly celý zápas a utkání ztratily vlastními chybami až v posledních dvou minutách. Utkání s HC Plzeň bylo chvílemi herně vyrovnané, ale výsledkově mělo navrch HC Plzeň.

Velmi dobře celý den hrála Haluzincová a v brance holky držela Malá.