Soutěžní turnaj mini 6+1 DHC Plzeň (19. 1. 2013)

V sobotu 19. 1. 2013 proběhl v hale DHC Plzeň soutěžní turnaj mini v házené 6+1.

DHC Plzeň A

Naprosto suverénně a s přehledem odehrály všechny čtyři svoje zápasy hráčky DHC Plzeň A. Kolektivní výkon vycházel především z dobré obrany. Ve většině případů pak následoval rychlý přechod do útoku a zakončení, dříve než se soupeři stačili vrátit na svou polovinu. Prosazovaly se všechny hráčky.

Výsledky:

• DHC Plzeň B 19 : 0
  • Kynžvart 19 : 2
  • Háje 12 : 2
  • HK Slavia VŠ Plzeň 15 : 3

Branky:

Drozdová 8, Hornsteinerová 10, Kantnerová 15, Klementová 10, Lásková 8, Malá, Rittichová 4, Svobodová 1, Vaňková 11.

DHC Plzeň B

Za družstvo DHC Plzeň B nastoupily převážně hráčky mladší (ročník 2003) a začínající.

Málo zkušeností bylo znát především v úvodním derby. Pak už ale začal mít výkon stoupající tendenci. Bohužel se ve druhém zápase proti Hájům vůbec nevydařil první poločas brankářkám. A tak do branky nastoupila Raslová - a té se dařilo zlikvidoval téměř všechny střely soupeřek. Druhý poločas tak skončil remízou (ale díky nevydařenému prvnímu poločasu jsme prohrály). Třetí utkání proti Slavii mělo podobný průběh. První poločas se vůbec nedařilo brankářkám. Ve druhém se rozchytala Kabátníková. Také hra v poli se začala zlepšovat - samostatná uvolnění se dařila Tomanové, Pitulové i Raslové. Po prvním prohraném poločase jsme dokázaly zvítězit v poločase druhém (bohužel v celkovém součtu byla lepší Slávie). Poslední utkání proti Kynžvartu se začalo střelecky dařit Haluzincové a v brance opět zářila Raslová a ve druhém poločase se v brance dařilo i Kabátníkové. Zvítězily jsme 8 : 1.