Mladší žačky DHC „B" v Hájích 2.6.2012


Mladší žačky DHC „B" v Hájích 2.6.2012

V sobotu 2.6.2012 se družstvo DHC B zúčastnilo turnaje v Praze - Hájích s účastí i jednoho německého družstva -  Hohenmölsen. Dále startovala družstva Astry Praha, Vršovic, Kobylis a Hájů.

V prvním zápase proti Astře předvedla děvčata svůj nejlepší výkon sezony. A  když dobrou obranu podpořila i střelecká produktivita, celý zápas děvčata vedla až o tři branky. Taktické chyby v závěru je však připravily o vítězství. Zápas skončil 11:12 a výsledek, který  přinesl i vůbec první slzičky, se podepsal i na výkonu družstva ve druhém zápase proti Vršovicím. Bez pohybu v obraně i v útoku skončil zápas jednoznačnou prohrou 3:11. Ani v dalším utkání proti družstvu HC Háje nezopakovalo družstvo výkon z prvního zápasu a utkání skončilo 4:17. V zápase s děvčaty z Německa se mělo rozhodnout, komu zbyde „Černý Petr". K utkání, na které se děvčata opět těšila, nakonec nedošlo, protože německé družstvo z turnaje odstoupilo. A tak bez ohledu na výsledek posledního zápasu skončila naše děvčata na předposledním místě. Odstoupením německého družstva vznikla časová rezerva, a tak po skončení turnaje sehrála naše děvčata s děvčaty Hájů  ještě přátelský zápas v duchu zápasu trenérů na Memoriálu Karla Šulce, při kterém se pobavili hráčky i diváci a které skončilo jak jinak než nerozhodně.

Výsledky DHC B : 

  • Astra Praha               11 : 12
  • Vršovice                     3 : 11
  • HC Háje                      4 : 17
  • Hohenmölsen             12 : 0
  • Sokol Kobylisy            9 :23

Hrály : 

Černíková, Měsíčková, Trnková, Rybáková 2, Denková 4, Haidelmeierová 1,Prochásková 3, Brabcová 1, Němečková 1, Fousková 4, Ludvíková, Křišťanová 10.

2012-06-20 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Nadace 700let Plzně Vodárna Plzeň