Házená v kresbách našich dětí - prázdninová soutěž Českého svazu házené


Házená v kresbách našich dětí - prázdninová soutěž Českého svazu házené

Prázdninová inspirace pro všechny házenkáře a házenkářky: zúčastněnte se soutěže, kterou pořádá Český svaz házené. (V článku naleznete informace o soutěži převzaté z internetových stránek ČSH.)

Máte doma děti, které hrají házenou? Nebo děti, které se na své sportující rodiče chodí dívat? Nebo děti trénujete? Pokud vaše ratolesti nebo svěřenci rádi kreslí, je následující článek určen právě jim.

Je období prázdnin a děti tak mají dva měsíce volného času, které tráví různým způsobem. Tento volný čas si mohou zpestřit také kreslením. Český svaz házené v prvním čísle třetího ročníku časopisu Handball Plus otiskne vybrané kresby dětí, které přijdou naskenované na naši emailovou adresu internet@chf.cz (případně poštou na adresu ČSH, Zátopkova 100/2, Praha 6 160 17 -označení obálky "Házená očima dětí"). V mailu nebo obálce zašlete také celé jméno dítěte, jeho věk a poštovní adresu, případně klub, za který hraje.

Podmínkou pro otištění kreseb je to, že jejich autory budou děti do 15ti let a tématikou kresby bude házená. Všechny děti, které nám svoji kresbu zašlou, pak obdrží drobnost od Českého svazu házené.

2010-07-19 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Nadace 700let Plzně Vodárna Plzeň