A byla svatba...


A byla svatba...

detail A byla svatba...
kliknutím na obrázek si zobrazíte
další obrázky k příspěvku
detail A byla svatba... detail A byla svatba... detail A byla svatba... detail A byla svatba... detail A byla svatba... detail A byla svatba... detail A byla svatba...
V sobotu 5. 6. 2010 se v Západočeském muzeu v Plzni odehrála "Hra o jednom dějiství" (jak bylo psáno ve svatebním oznámením). V hlavních rolích se představili: ženich: Tomáš Fröhlich, nevěsta: Radka Smetanová.

Ve vedlejších rolích se představili trenéři a bývalé i současné hráčky DHC Plzeň. Po svatebním obřadu čekala na novomanžele přímo před vraty muzea házenkářská branka a v ní byla připravena plachta s otvory. Ženich musel prokázat, že si nevěstu zaslouží a musel si ji "vystřílet". Ze tří zásahů se trefil jednou. Nebylo to sice mnoho, ale shovívaví přihlížející uznali "způsobilost" ženicha.

DHC Plzeň přeje ženichovi i nevěstě všechno nejlepší a mnoho šťastných chvil v manželství. (Zároveň DHC Plzeň doufá, že se v nejbližší době dočká nové házenkářské naděje a adeptky na Kroužek Míček.)

2010-06-05 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Nadace 700let Plzně Vodárna Plzeň