Bambiriáda 2010


Bambiriáda 2010

Od čtvrtka 20. 5. 2010 do soboty 21. 5. se konala v areálu Chvojkovy Lomy v Plzni na Slovanech Bambiriáda. Již tradičně zde měl svůj stánek i náš klub DHC Plzeň.

Po všechny tři dni si děti mohly zasoutěžit v přesné střelbě na děravou "sluníčkovou" plachtu. V pátek dopoledne změřily své síly 31. ZŠ, Bolevecká ZŠ a 22. ZŠ v turnaji v miniházené 4+1.

V sobotu se představila v několika zápasech i družstva DHC Plzeň. V dopoledním bloku nastoupila nakonec tři družstva DHC Plzeň a jedno družstvo Talentu. V turnaji zvítězilo družstvo DHC Plzeň B, druhé bylo družstvo Talentu a na třetím a čtvrtém místě opět družstva DHC Plzeň.

V odpoledním bloku se představila dvě družstva DHC Plzeň, jedno družstvo Talentu a jedno družstvo HK Slávia VŠ Plzeň. V této skupině nakonec po zásluze zvítězilo družstvo Talentu, druhé skončil o DHC Plzeň D, třetí Slávie a čtvrté družstvo DHC Plzeň C.

Všechna družstva si na pódiu za potlesku publika převzala poháry a sladké odměny.

Zlatý hřeb programu přišel na řadu ve 14.15 - to nastoupilo družstvo Míčku proti začínajícím hráčkám z přípravky. Utkání mělo úžasnou atmosféru a přitáhlo hodně diváků. Nejmenší divačka Ivetka Červená (2 roky) se nakonec zapojila do hry a posílala družstvo přípravky.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout ve Fotogalerii.

2010-05-22 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Nadace 700let Plzně Vodárna Plzeň