Plzeňská liga mladších žaček na domácí půdě (20.11.2021)


Plzeňská liga mladších žaček na domácí půdě (20.11.2021)

V sobotu proběhlo další kolo plzeňské ligy v hale 31.ZŠ.

Síly mezi sebou poměřily tymy z Rokycan, Tachova, Plzeňské Slávie A a dva týmy DHC Plzeň.

DHC Plzeň A

Tento tým na turnaji čekaly jen dva zápasy, a to se svými mladšími kolegyněmi DHC B
a Rokycanami. Neboť i nás trápí karantény, zúčastnilo se jen 8 hráček.  Jelikož nás čekaly zápasy se soupeřem s menšími zkušenostmi a věkovým rozdílem rozhodli jsme se hrát v pěti hráčkách, abychom mohli dobře prostřídávat. Oba zápasy jsme zvládli se ziskem bodů. Všechny hráčky si dostatečně zahrály a nastřílely spoustu branek. V těchto „lehčích“ utkáních nám ale někdy dělá velký problém koncentrovanost v obraně a z toho pak dostáváme laciné branky.

I přesto si děvčata zaslouží pochvalu za zvládnutí utkání i v tak malém počtu.

Hrály:

Poskočilová 5, Kaucká 3, Rittichová 7, Dlesková 5, Egermajerová 9, Sedláčková 3, Samcová 9, Růžičková 4

DHC Plzeň B

Tento tým, jelikož se dvakrát nemohl zúčastnit předešlých turnajů, čekala celkem čtyři utkání. Zahrály si se všemi zúčastněnými družstvy. V tomto týmu bylo naopak hráček 10 a mohlo se lépe střídat.

S Plzeňskou Slávii a DHC Plzeň A, byla utkání nad naše síly, ale i přesto byly k vidění pěkné akce jak individuální, tak kolektivní.

Za to další dvě utkání byla z naší strany velmi vydařená. Dokázali jsme porazit hráčky z Tachova
a remízovat s Rokycanami. V těchto zápasech se vydařila především osobní obrana, kterou jsme pokaždé vyhráli. V normální hře to byla podívaná pro diváka, neboť se utkání přelévala z jedné strany na druhou a holky, tak musely bojovat o každý míč. I ony měly slabiny v obraně a někdy se soupeř dostával do snadných zakončení, stejně jako u týmu A. Nicméně pochvalu si holky zaslouží za útok, i když proměňování bylo trošku slabší. Opět jsme se dokázali výborně uvolnit, ale ne správně zakončit.

I tyto hráčky chci pochválit za bojovnost a pěkné individuální akce.

Hrály:

Čardová 6, Mildorfová 3, Rybová 7, Pluhařová 5, Vodrážková 15, Přerostová 1, Lontcharová 3, Hřebejková 2, Pivoňková 2

2021-11-20 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Nadace 700let Plzně Vodárna Plzeň