Mladší dorostenky vezou body z Kunovic! (SHK Kunovice X DHC PLZEŇ 19:21)

detail Mladší dorostenky vezou body z Kunovic! (SHK Kunovice X DHC PLZEŇ 19:21)
kliknutím na obrázek si zobrazíte
detail obrázku

Dlouhý výlet do Kunovic si mladší dorostenky udělaly v sobotu 13.11.2021.

Holky předvedly krásnou házenou a domů jely radostně se dvěma body.

Že nepůjde o jednoduché utkání bylo jasné od prvních sekund. Oba týmy se přetahovaly o každý míč a každý gól. Na obranu se nikdo tolik nesoustředil, a proto byl pro diváky první poločas brankově velmi zajímavý – padla přibližně jedna branka každou minutu. S poločasem šly soupeřící celky do šaten za stavu 14:15.

Druhý poločas už byl opět jiný. Ukázalo se, že obrana je základem úspěchu. Soupeři jsme dovolili vsítit pouze pět branek, on nám naopak šest, a to pak znamenalo krásnou výhru 19:21.

„Děvčata jsem musela velmi pochválit za nasazení, bojovnost i za disciplinovanost na hřišti. Jsem velice ráda, že se naše hra posouvá dopředu a jsme schopny reagovat na pokyny a hru soupeře.“ raduje se z výhry trenérka mladších dorostenek Jana Bureš Galušková.

Stulíková, Zídková 1, Hofírková 3, Vopatová 2, Růžková 1, Baumruková, Perglová, Mancellari 3/1, Růžičková, Vaicová, Březinová 4, Heřmánková 7, Nyklesová, Chvátalová