Sluníčka poprvé na turnaji (HK Slavia VŠ Plzeň 18. 9. 2021)


Sluníčka poprvé na turnaji (HK Slavia VŠ Plzeň 18. 9. 2021)

detail Sluníčka poprvé na turnaji (HK Slavia VŠ Plzeň 18. 9. 2021)
kliknutím na obrázek si zobrazíte
detail obrázku

Poprvé na oficiálním turnaji, poprvé na jiném než domácím hřišti a poprvé v dresu!

Tým Sluníček se konečně dočkal své zápasové premiéry.

V sobotu 18. 9. 2021 se hrál turnaj Plzeňské ligy (kategorie Přípravky) na hřišti HK Slavia VŠ Plzeň.

Tým Sluníček zastihla velká marodka a bohužel se nemohly zúčastnit všechny hráčky, které by chtěly. I tak ale dorazilo 15 hráček, které byly rozděleny do dvou týmů (DHC Plzeň B = Broučci a DHC Plzeň C = Cvrčci). Vzhledem k tomu, že se na vedlejším hřišti sešlo málo Berušek (= DHC Plzeň A), tak si některá Sluníčka zahrála i s těmi zkušenějšími.

Trenérky se trochu obávaly, jakou úroveň budou mít ostatní soupeři a zda první turnaj nepřinese Sluníčkům příliš zkušené soupeře. Naštěstí se tyto obavy ukázaly jako zcela zbytečné, protože všichni soupeři ve skupině B byli "na stejné lodi", a to bylo skvělé.

První zápas byl pro oba týmy hlavně "na rozkoukání". S dalšími zápasy už se ale holky chytly a postupně se zlepšovaly přímo před očima. Postupně si oba týmy zahrály s klukama z Talentu, se dvěma týmy z HK Slavia VŠ Plzeň a jedním týmem z Kynžvartu. Na závěr nastoupili Broučci proti Cvrčkům.

Skvělé je, že téměř v každém zápase se holkám podařilo vstřlit gól a v některých zápasech hned několik!

Díky všem rodičům za fantastickou atmosféru!

Broučci: Barča Schejbalová, Niky Aichingerová, Vali Nováková, Johanka Jungová, Barunka Lišková, Evička Machová, Deniska Šebellová

Cvrčci: Stela Francová, Lucka Voráčková, Sára Kumpová, Elen Marková, Nikolka Vaňourková, Linda Vildmanová, Eliška Slámová.

2021-09-19 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Nadace 700let Plzně Vodárna Plzeň