1. liga mladších dorostenek - HC Háje 27 : 29 DHC Plzeň (22.2.2020)

Možná více problémů, než před zápasem očekávaly, měly mladší dorostenky na půdě pražských Hájů. Tabulkový rozdíl na hřišti téměř nebyl vidět a o svém vítězství rozhodl náš tým až v závěrečných minutách. Zatímco na domácí půdě zvítězily mladší dorostenky o 17 gólů, včera se mohly "radovat" jen z těsného vítězství 27 : 29. Bodový náskok na páté místo tak narostl na 9 bodů a čeká se nyní na výsledky našich největších soupeřů - Slavie Praha, ZORA Olomouc a Baník Most.

Hodnocení utkání trenérkou týmu Evou Mancellari:
"Vítězství jsme doslova utrpěli. Tabulkově jsme se utkali s jedním ze slabších soupeřů, to se ale na hřišti moc neprojevilo. Soupeř si až do posledních 5 minut utkání držel vedení o jeden gól. Základní házenkářské pravidlo ´hoď a běž´ jsme během utkání spíše prezentovali jako ´hoď a pojď´. Celá naše hra postrádala pohyb. Nefungovala ani obrana, hráčky soupeře jsme nechávali střílet bez kontaktu z jakéhokoliv postu se jim zachtělo. Asi jsme čekali, že to brankářka prostě chytne. Chyběla chuť udělat... cokoliv. Některé hráčky jako by hrály s několikakilovým závažím. Snad jediným vydařeným úsekem byla poslední pětiminutovka utkání, kdy jsme konečně zahráli pár věcí, které umíme a které jsme měli hrát celé utkání. Otočili jsme tak skóre konečně v náš prospěch a dotáhli zápas do vítězství o dva góly.
Další utkání nás čeká s hráčky z Jindřichova Hradce. Opravdu doufám, že se některé hráčky probudí a předvedou to, co umí. Pochvalu za výkon v Hájích si zaslouží snad možná sedmigólová Natálie Tomanová."

Sestava: Bártová, Langerová - Dubská 2, Krausová, Benešová, Voráčková 9, Komárková 1, Tomanová 7, Kepková 1, Rittichová 5, Toušová 4