1. liga mladších dorostenek - DHC Plzeň 23 : 16 Sokol Písek (16.2.2020)

Druhé domácí utkání, druhá výhra. Toto tvrzení platí po dnešním utkání mladších dorostenek na domácí palubovce proti Sokolu Písek v rámci 13. kola 1. ligy mladších dorostenek. Vítězství se nerodilo jednoduše, po prvním poločase odcházely naše hráčky do kabiny pouze s jednobrankovým náskokem, 10:9. Až druhá část druhého poločasu rozhodla o vítězství, v této sezóně již desátém. Pozice v tabulce se nemění, stále se nacházíme na 4. místě, pátá pozice je ale již propastných 7 bodů vzdálená.

Hodnocení utkání trenérkou týmu Evou Mancellari:
"Ze začátku je potřeba říci, že se nám vůbec nepodařilo navázat na výkon z předchozího utkání. Vstup do dnešního utkání byl vlažný a nekoncetrovaný, jak v obraně, tak v útoku. Do šatny se tak odcházelo za stavu 10:9 v náš prospěch. Bylo potřeba celou hru změnit, ideálně od úvodního hvizdu druhého poločasu. Ani to se nám ale nevydařilo a až v přibližně desáté minutě druhé části jsme konečně začali hru a výsledek překlánět výrazněji na naši stranu. Využili jsme především technických chyb našich soupeřek, které se začaly kupit díky naší zlepšené obraně. V té si dnes výborně počínala Kateřina Krausová. Rozhodně ale zápas nemůžeme zařadit mezi nejpovedenější. Brzdilo nás vše od ospalého začátku až k množství technických chyb, To se musí před příštím zápasem v Praze změnit."

Sestava: Malá, Langerová - Dubská 4, Krausová, Voráčková 3, Komárková 4, Stehlíková 1, Tomanová 3, Benešová 1, Kepková 1, Rittichová 2/1, Toušová 4