1. liga mladších dorostenek - DHC Plzeň 19 : 28 Zora Olomouc

Poslední utkání podzimu odehrály na domácí palubovce proti Olomouci krom starších dorostenek také dorostenky mladší. Ty se se svým soupeřem, který byl před zápasem 2 body před DHCéčkem, držely jen 1. poločas. V tom se dostaly hráčky Olomouce do tříbrankového, stále nijak dramatického vedení 9:12. Druhý poločas byl ale již čistě v režii hostujícího družstva, které si došlo pro výrazné vedení a své další dva body. Díky nim se Olomouc nadále nachází o skóre na 2. místě, na vzájemný zápas ale už tabulku před Slavií Praha vede! Mladší dorostenky DHC zůstávají na místě 4., na pátou příčku mají náskok 5 bodů, na vedoucí týmy ztrácí po 11. kole body 4.

Hodnocení utkání trenérkou týmu Evou Mancellari:
"Utkání se nám vůbec nepovedlo, byť tomu začátek utkání nijak nenasvědčoval. Holky naopak vstoupily do zápasu dobře, dařil se nám rychlý přechod i koncovka. Bohužel to vydrželo jen část poločasu, do přestávky si hostující hráčky vybudovaly tříbrankové vedení. Tématem v kabině během poločasové přestávky byla spolupráce v obraně a koncovka, která se postupem prvního poločasu zhoršovala. Na hřiště jsme si ale nepřinesli nic. Odešli jsme fyzicky a i psychicky. Nadařilo se nám vlastně vůbec nic. Obrana nám nefungovala a když se nám podařilo dostat v útoku do šance, úplně jsme vyhořeli na koncovce. Teď nás nsštěstí čeká pauza, kterou potřebujeme a využijeme jí k zlepšení hry."

Sestava: Malá 1, Šindelářová, Dubská 6, Krausová, Komárková, Pitulová, Tomanová 3, Rittichová 3, Randlíková, Toušová, Skácelová