Přípravka na turnaji v Kynžvartu (10. 11. 2019)


Přípravka na turnaji v Kynžvartu (10. 11. 2019)

Na další turnaj odjely minižačky do Kynžvartu. Hrálo se 6+1, 2 x 10 minut klasicky. Soupeřem nám postupně byly hráčky z Chebu, Kynžvart A, Kynžvart B, Tachov a kluci ze Starého Plzence.

Jelikož se jednalo o nesoutěžní turnaj, tak jsme zaměřili na jednotlivé aspekty hry, které se snažíme zlepšit a výsledky pro nás nebyly směrodatným ukazatelem. Hráčky byly především nabádány k posouvání se a lepšímu pomáhání si v obraně. Dále k rychlému přechodu do útoku po zisku míče a spojky ke střelbě ze země.

Hráčky musím za snahu pochválit. Povedlo se nám několik hezkých rychlých útočných akcí. K střelbě ze země jsem musel hráčky tedy nabádat více než je zdrávo, ale když konečně poslechly, tak to za to stálo :-) Natálka „vymetla“ krásnou střelou horní růžek branky, Eliška po dvou hezkých střelách dala dvě tyčky. I ostatní spojky se pokusily o střelbu ze země. Co nám trochu vázne, je opravdu lepší pomoc v obraně nebo samotné bránění. Některé hráčky se bojí soupeřek dotknout a na výpomoc spoluhráčce chodí velmi laxně. Celkově jsem, ale s výkonem na tomto turnaji spokojen. Teď už se všichni těšíme na pátek, kdy odjíždíme na víkendový turnaj do Pardubic. Držte nám palce!

2019-11-12 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň