Turnaj minižaček 2010 a mladší (12. 10. 2019 DHC Plzeň)


Turnaj minižaček 2010 a mladší (12. 10. 2019 DHC Plzeň)

V sobotu 12. 10. 2019  se tým minižaček zúčastnil domácího  turnaje  5+1,  poprvé hraného na výsledky o pohár, medaile a další věcné ceny. Našimi soupeřkami byly DHC Slávii Praha, HC Milevsko, HBC Strakonice a HC Háje Praha.

Naše hráčky ještě nemají tolik herních zkušeností z turnajů hraných na velkém hřišti, a to se ukázalo být rozhodující. Ve všech zápasech jsme bohužel tahaly za kratší konec. Nicméně  snahu hráčkám nemůžeme odepřít.

V útoku opět předvedly několik pěkných individuálních akcí jedna na jednu, střelbu z výskoku nebo i pěknou spolupráci více hráček. Co nás v útoku brzdí, jsou lepší přihrávky a jejich zpracování, dále je třeba se soustředit na přihrávky do běhu a ne do stoje. Obrana opět byla solidní, i když i tam máme rezervy, někdy se hráčky příliš vysouvají daleko za hranici 9m, a nebo naopak stojí na patách a nejsou tak schopny zachytit náběh soupeřky.

Hlavními oporami v útoku byly na spojkách hrající Natálie Dlesková a Eliška Čardová, dále slušně hrající Simone Kampfová, Michaela Pluhařová a na křídle Markéta Kurešová, v brance pak nejvíce podržela svými zákroky Kateřina Rybová.

Turnaj nám opět ukázal na čem více pracovat a snad i samotným hráčkám dokázal, že je třeba v tréninku neustále pracovat naplno.

Fotky zde.

Výsledky:

  • DHC Plzeň 4:7 DHC Slavia Praha
  • DHC Plzeň 11:20 HC Milevsko
  • DHC Plzeň 9:15 HBC Strakonice
  • DHC Plzeň 7:17 HC Háje Praha.

Branky:

Dlesková 14, Čardová 8, Kampfová 5, Pluhařová 2, Kurešová 2, Mancellari, Mildorfová, Pivoňková, Přerostová, Rybová, Viazanko, Schöberlová, Roubová, Balínová.

2019-10-13 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň