1. liga mladších dorostenek - Jindřichův Hradec 21 : 31 DHC Plzeň


1. liga mladších dorostenek - Jindřichův Hradec 21 : 31 DHC Plzeň

Na skvělý výsledek z domácího utkání navázaly včera mladší dorostenky. V utkání s Jindřichovým Hradcem se již v prvním poločase dostaly do šestibrankového trháku, který ve druhém dějství ještě navýšily a na konci zápasu se radovaly z vítězství o celých 10 gólů. S 6 body ze 4 zápasů se tak stále drží na předních místech 1. ligy. Další pozitivní pocity a energie navíc může pomoci přístí týden na domácí palubovce, na které bude tým hostit družstvo Poruby.

Hodnocení zápasu trenérkou týmu Evou Mancellari:
"Opět musím holky pochválit za disciplínu, pokyny, které jsme jim dali před zápasem, opět holky dodržely od úvodního hvizdu. Tím pádem jsme mohli těžit z naší velké zbraně, kterou je rychlý protiútok, ze kterého jsme byli v zápase téměř stoprocentní. Velmi dobrý výkon podala Bára Buřičová, jak v obraně, tak i v útoku odvedla dobrý výkon. Díky vývoji utkání jsme opět zapojili celý kádr, většina z hráček přispěla i vstřeleným gólem. I tak se musíme před zápasem s Porubou zapracovat na některých stálých chybách."

Sestava:
Dubská 4, Krausová 1, Voráčková 5/1, Komárková 1, Šindelářová, Bučičová 5, Tomanová 4, Malá, Benešová 1, Kepková, Rittichová 6, Randlíková 1, Toušová 3

2019-10-13 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň