1. liga mladších dorostenek - DHC Plzeň 42 : 25 HC Háje


1. liga mladších dorostenek - DHC Plzeň 42 : 25 HC Háje

Krom žen odehrály první domácí utkání v sobotu také mladší dorostenky. Po neúspěchu v Písku chtěly ztrátu bodů odčinit a na domácím hřišti porazit HC Háje. Proti soupeři, který zatím na první body čekal, potvrdily plzeňské hráčky roli favoritů a bez problémů zvítězily výrazným rozdílem, Hájím utekly o celých sedmnáct branek. Do střelecké listiny se navíc zapsaly téměř všechny hráčky, včetně brankářky Míši Malé. Krom dvou bodů a vítězství, které posunulo naše hráčky na čtvrté místo tabulky, nabraly holky také pozitivní energii na další střetnutí, které odehrají proti Jindřichovu Hradci.

Hodnocení utkání trenérkou týmu Evou Mancellari:
"Do utkání proti papírově slabšímu soupeři jsme šly s vědomím, že nesmíme nic podcenit. Naše role favorita utkání se začala projevovat už od úvodních minut. Po chvíli jsme se dostaly do výraznějšího vedení, které pak holky jen navyšovaly. Do zápasu jsme konečně přenesly to, co v tréninku neustále opakujeme. Velmi se nám dařila rychlá hra, která na soupeře platila a holky se jí držely celé utkání. Až na pár maličkostí se nám dařilo i v obraně. Pochvalu si zaslouží tentokráte všechny holky úplně stejně, protože se nám podařilo do hry zapojit celý kádr a každá z holek strávila na hřišti přibližně stejný čas. Nejlépe se zadařilo Natálii Tomanové, která předvedla řadu pěkných individuálních akcí, ze kterých mimo jiné plynulo i 9 vstřelených gólů."

Sestava:
Malá 1, Šindelářová - Dubská 4, Krausová 1, Voráčková 8, Komárková 4, Pitulová, Buřičová 1, Tomanová 9, Benešová 2, Kepková 3, RIttichová 4, Toušová 5

2019-10-07 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň