Minižačky (2011) na turnaji v Chebu (22. 9. 2019)


Minižačky (2011) na turnaji v Chebu (22. 9. 2019)

Po dlouhé přestávce se hráčky ročníku 2011 dočkaly svého samostatného turnaje. Starší holky (2010) odjely hrát do Rokycan a my jsme vyrazily do Chebu. Sedm holek, z toho jedna úplný nováček.

Našimi soupeři byly týmy Talent Plzeň, Sokol Šťáhlavy, Házená Rokycany. Turnaj se hrál dvoukolově 1x15 min ve formátu 4+1.

Zahrály jsme výborný turnaj. Musím holky pochválit. Byl to první turnaj po prázdninách a na hře to tolik vidět nebylo. Naši výhodou bylo, že si děvčata zahrály se stejně starými protihráčkami a protihráči. Pochvalu si zaslouží za zlepšenou hru v útoku (té jsme se teď hodně věnovaly na tréninku). Tradičně slabší byla obrana, zejména obsazování jednotlivých hráček a vracení se do obrany. Tady máme stále rezervy. V brance se vystřídaly všechny hráčky. Některým se dařilo více a některým méně. Za individuální výkon musím pochválit zejména Markétu Kurešovou, která jako jediná důsledně prováděla obrannou činnost a včas se vracela z útoku do obrany. Ve velmi dobrém světle se jevil výkon nové hráčky Julči Vodrážkové, která netrénuje ani měsíc, ale na její hře to nebylo tolik znát.

V zápasech jsme krom prvního utkání s Rokycany, mužstva přehrávaly. Rokycany nás zaskočily výbornou rychlou hrou a hlavně důslednou obranou. Ve druhém utkání se hra vyrovnala.

Fotky z turnaje v Chebu jsou zde.

2019-09-23 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň