1. liga mladších dorostenek - Sokol Písek 25 : 21 DHC Plzeň


1. liga mladších dorostenek - Sokol Písek 25 : 21 DHC Plzeň

Po vítězství ve Vršovicích zamířily, stejně jako jejich starší kolegyně, naše hráčky do Písku. Tam se jim na úvodní výhru navázat bohužel nepodařilo a se závěrečným hvizdem to byly domácí hráčky, které se radovaly z vítězství 25:21. V prvoligové tabulce tak nadále zůstávají DHCéčku 2 body z prvního zápasu.

Hodnocení utkání trenérkou týmu Evou Mancellari:
"Jelikož tým trápí marodka, odjely jsme do Písku pouze s jedenácti hráčkami. Hned od úvodních minut jsme navíc musely dotahovat náskok, který si soupeř vytvořil. Holky sice dokázaly plnit taktické pokyny, bohužel jsme ale narážely v koncovce. Na tom musíme do dalšího zápasu určitě zapracovat. Rozhodně musím všechny holky pochválit za práci v obraně. Každá hráčka, která nastoupila, odvedla skvělou práci, kterou jsem po nich chtěla. Zvláštní pochvalu si zaslouží Lucie Šoralová, která si v neděli i přes nachlazení odchytala svůj první dorostenecký zápas a rozhodně nezklamala, pár pěkných zákroků na své konto přidala. Teď už se soustředíme na první domácí střetnutí, které odehrajeme proti Hájím."

Sestava: Dubská 3/1, Krausová, Voráčková 6/1, Komárková 1/1, Pitulová 2, Buřičová 2, Tomanová 3, Rittichová 2, Randlíková 1, Šolarová, Toušová 1

2019-09-24 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň