Přípravka na turnaji v Chebu (17. 3. 2019)


Přípravka na turnaji v Chebu (17. 3. 2019)

Po dlouhé přestávce se v neděli 17. 3. 2019 dočkal turnaje i tým přípravky. Třináct hráček vyrazilo do Chebu, kde si poprvé mohly zahrát v krásných nových dresech.  Jako vždy jsme přihlásili dva týmy. Jeden tým tvořily hráčky ročníku narození 2010 a druhý tým hráčky ročníku 2011. Takto teď budeme skládat týmy na každý turnaj a budeme tak ladit "formu" na domácí „Šulcák“ J.

Na tomto turnaji bylo znát, že hráčky dlouho nehrály a také, že máme několik nových hráček. Ve hře obou týmů se vyskytují stále stejné nedostatky. Špatné obsazování hráček, nedůraz v obraně, slabá střelba na branku, nepřesné přihrávky, pohyb s balonem, i bez něj. Na odstranění nedostatků při tréninku pracujeme, ale je to běh na dlouhou trať.

Vyzdvihovat individuální výkon některé z hráček tedy nemá smysl, každá má na čem pracovat. Co podle mě stojí za za zmínku je, že hráčky začínají u hry přemýšlet. Když brankářka vidí, že hráčka s míčem nemá kam rozehrát, vyběhne si z brankoviště pro přihrávku a přečíslením soupeře se nám podaří vstřelit branku.

Další turnaj nás čeká na domácí půdě 31. 3. 2019. Tímto tedy zveme všechny naše fanoušky, aby nás přišli podpořit.

Fotky zde.

2019-03-20 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň