Přípravka na turnaji mini 4+1 v Tachově (12. 1. 2019)


Přípravka na turnaji mini 4+1 v Tachově (12. 1. 2019)

Do nového roku vstoupil tým přípravky turnajem 19. ledna 2019 v Tachově.

Hrálo se v kategorii MINI a za soupeře nám byly týmy kluků z Talentu a Šťáhlav a týmy dívek z Chebu a domácího Tachova.  Za tým DHC PLZEŇ byly tentokrát nominovány tyto hráčky: Natálie Dlesková, Michaela Pluhařová, Tereza Škrdlíková, Amélie Přerostová, Nela Pivoňková, Laura Draxalová a Simone Kampfová, která si na turnaji odbyla svoji premiéru.

Jako již tradičně tým táhla svými výkony především Natálka Dlesková. K ní se pak přidaly dobrými výkony Míša Pluhařová a Terka Škrdlíková. Slušně zahrály i Nelča Pivoňková a nejmladší hráčka Amélka Přerostová , která odehrála pouze dva celé zápasy.  Do zbývajících dvou už ze zdravotních důvodů téměř nezasáhla. Za pochvalu určitě také stojí výkon Simone, která jak jsem jíž zmínil, odehrála svůj první turnaj, a vedla si dobře. Jako poslední hráčka, která na tomto turnaji hrála, byla Laura Draxalová. Té bohužel stále chybí pohyb, a tak nebyla při hře moc vidět. Za snahu si ale také zaslouží pochvalu.

Celkové hodnocení turnaje je slušné, nicméně stále nám chybí větší důslednost v obraně a také tvrdost. Všechny hráčky hrají s přílišným respektem k soupeři a bojí se jich dotknout, snad aby jim neublížily. Obranná činnost nám tedy stále dělá problémy a je třeba ji neustále pilovat.

Další turnaj nás čeká v sobotu 26.1. v hale Talentu. Budeme hrát tentokrát v kategorii přípravek a zúčastní se ho se už všechny hráčky z týmu. Přijďte je povzbudit!

Fotky zde.

2019-01-21 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň