Vánoční trénink s rodiči (Přípravka 17. 12. 2018)


Vánoční trénink s rodiči (Přípravka 17. 12. 2018)

V pondělí 17. 12. 2018 se uskutečnil letošní poslední trénink přípravky, a jak už se stává tradicí, i tentokrát se jednalo o trénink, kterého se kromě hráček účastnili i jejich rodiče.

Samotnému tréninku předcházel bohatý "Ježíšek", kdy každá hráčka dostala dárek v podobě nového míče Kempa v krásné růžové barvě, ze kterého, jak doufáme, měly všechny velikou radost. A aby toho nebylo od Ježíška málo, nadělil ještě všem hráčkám velký párty reproduktor s dvěma mikrofony a možností připojení tabletu přes bluetooth, se kterým si hráčky užijí na turnajích nebo soustředění spousty legrace.

Trenéři se domluvili, že tento dárek bude mít možnost využít doma jako první Natálka Dlesková, která tím byla ohodnocena za svůj příkladný přístup ke každému tréninku nebo zápasu. Ostatní hráčky mají tedy o další motivaci postaráno :)

Samotného tréninku se opět zúčastnila velká část rodičů a všichni společně jsme si zazávodili a zahráli si několik her. Doufáme, že se všem trénink líbil a děkujeme všem, kteří přišli.

Teď už všechny čekají Vánoční svátky a tak nezbývá než popřát všem Veselé vánoce, bohatého Ježíška a vše nej nej do roku 2019.

Krásné Vánoce všem přeje tým Přípravky :)

Fotky z tréninku zde.

2018-12-21 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň