Přípravka na turnaji v Chebu (24. 11. 2018)


Přípravka na turnaji v Chebu (24. 11. 2018)

V sobotu 24. 11. 2018 vyrazil tým přípravky na další soutěžní turnaj, tentokráte do Chebu. Protože nás i nadále trápí velká nemocnost hráček, odjelo na turnaj za dva přihlášené týmy hrát pouze 10 hráček. Proto jsme, aby si hráčky alespoň trochu odpočinuly, na začátek turnaje do několika zápasů, do obou našich týmů nasazovali hokejovou terminologií "dvě pětky".

Třetí zápasy se nám bohužel časově kryly, a tak je naše týmy musely odehrát bez střídaní. A nakonec jsme tak odehráli i zbývající zápas. Soupeři pro naše týmy, vyjma VŠ Slavia Plzeň, nebyli příliš zkušení, a tak to naše hráčky zvládly takto odehrát. S naší hrou jsme byli spokojeni a výtky, které jsme měli, si doufejme hráčky zapamatují a budou na chybách, kterých se dopouštějí, pracovat. S tím jim samozřejmě pomůže celý trenérský tým.

Po skončení turnaje se většina hráček odebrala na oběd, a poté se šla podívat na zápasy žen. V městské hale probíhal mezinárodní turnaj "O štít města Chebu". Společně jsme tedy nejprve sledovali utkání mezi ženskou reprezentací Švýcarska s Chorvatskem, a pak už následoval očekávaný zápas České republiky se Slovenskem, který náš reprezentační tým vyhrál. Domů jsme tedy odjížděli všichni spokojení.

Příští týden nás čeká další výlet, a to do Kynžvartu, kde budeme součástí slavnostního otevření nové haly. Všichni se moc těšíme.

Fotky zde.

2018-11-25 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň