O pohár hejtmana Plzeňského kraje (předpřípravka 17. 11. 2018)


O pohár hejtmana Plzeňského kraje (předpřípravka 17. 11. 2018)

V sobotu 17. 11. 2018 se hráčky přípravky zúčastnily turnaje "O pohár hejtmana Plzeňského kraje". Jednalo se o první ročník tohoto turnaje, který se uskutečnil pod záštitou Plzeňského kraje a firmy Net4gas.

V kategorii přípravka se turnaje zúčastnily týmy TJ Tatran Třemošná, DHK Baník Most, TJ Strupčice, SK Bílina a samozřejmě domácí DHC Plzeň, který nasadil hned dva týmy, DHC Plzeň bílá a DHC Plzeň fialová. Hrálo se systémem každý s každým, 2x10 minut a tradičně bez počítání výsledků.

Protože byl domácí tým oslaben hned o několik nemocných hráček, hrály nakonec téměř všechny hráčky za oba domácí týmy. DHC Plzeň bílá a fialová tak turnaj odehrál ve složení Natálka Dlesková, Eliška Čardová, Míša Pluhařová, Natálka Pažková, Amálka Přerostová, Anežka Drtinová, Eliška Roubová, Nela Pivoňková, Kačka Rybová, Ema Mildorfová a Anička Balínová.

Hráčky si na turnaji zahrály proti soupeřům, na které běžně nejsou zvyklé a nehrají proti nim.  Hráčky za celý turnaj zaslouží pochvalu. Celý turnaj se nesl v pohodové atmosféře a hráčky si ho užily.  Tečkou za úspěšným dnem byly pro všechny hráčky při závěrečném ceremoniálu zlaté medaile za předvedené výkony a dárek v podobě nového míče.

Fotky zde.

2018-11-20 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň