Přípravce se na Talentu dařilo (21. 10. 2018)


Přípravce se na Talentu dařilo (21. 10. 2018)

Další turnaj, kterého ho se  hráčky přípravky zúčastnily, se odehrál v neděli 21. 10. 2018 v Plzni na Talentu.

DHC Plzeň A

Opět jsme měli přihlášené dva týmy. Avšak tentokrát jsme si chtěli zahrát i s jinými soupeři, hlavně těmi dívčími, a tak jsme se přihlásili do jiných skupin, než tomu bývá obvykle.

Tým DHC Plzeň „A“ se v sestavě Natálka Dlesková, Eliška Čardová, Míša Pluhařová, Lála Mancellari, Terezka Škrdlíková a Markétka Kurešová, utkal postupně s týmy Talentu C, Chebu A,  Šťáhlav A, Rokycan B a Kynžvartu A.

Ve všech zápasech jsme soupeře herně převyšovali, a tak si všechny hráčky v každém zápase mohly s chutí zastřílet a nabrat tak sebevědomí do příštích turnajů. Tyto zápasy nás herně moc neprověřily, proto se mi hodnotí hůře. Hráčky mohou být hlavně spokojené s počtem branek, kterých každá během turnaje dala dostatek. S ohledem na soupeře bych si ještě představoval větší individuální prosazování hráček 1 na 1. Kličky se učíme, hráčkám na tréninku jdou velmi slušně, ale bohužel při zápase si je samy moc nezkusí, a k tomu tady měly vhodnou příležitost. S čím dále  nemůžu být spokojen je opět obranná činnost. Chybí rychlejší a lepší obsazování hráček a hlavně důraznější obrana. V útoku však hráčky předvedly několik velmi pěkných kombinací a za to zaslouží pochvalu. Celkově si turnaj určitě užily, což je to nejdůležitější.

DHC Plzeň B

Tým DHC Plzeň „B“ se v sestavě Eliška Roubová, Kačka Rybová, Nela Pivoňková, Amálka Přerostová, Anička Balínová a Anežka Drtinová utkal s týmy  Talentu D, Chebu B, Šťáhlav B, Slávie VŠ dívkami, Rokycan C a Kynžvartu B.

I tento tým měl lehčí soupeře než má obvykle a i zde se všechny hráčky dokázaly několikrát střelecky prosadit, a porazit tak své soupeře.  Za zmínku stojí první branky Elišky Roubové, z nichž kromě hráčky samotné, má velkou radost celý trenérský tým i ostatní rodiče. Další pozitivní věcí na výkonu tohoto týmu v turnaji byla velká bojovnost a také, že si všechny hráčky mezi sebou přihrávaly, velké i těm menším. Povedlo se i několik hezkých akcí  zakončených  vstřelenou brankou. Tento tým má stále rezervy ve zpracování míče, a také v návratu do obrany, kde nechávají volné hráče nebo hráčky soupeře, na tom  musíme  zapracovat. Stejně jako tým „A„ si tyto hráčky turnaj užily, s chutí zastřílely a odcházely z turnaje s dobrým pocitem.

Fotky zde.

2018-10-22 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň