Přípravka na turnaji v Rokycanech (7. 10. 2018)


Přípravka na turnaji v Rokycanech (7. 10. 2018)

V neděli 7. 10. 2018 zamířil tým přípravky na turnaj do Rokycan, kde se nám v loňské sezóně příliš nedařilo. A ani tentokrát tomu  bohužel nebylo jinak. Hráčky si nedokázaly přinést dobrý herní projev z minulého turnaje.

Ve hře bylo málo pohybu, hráčky byly statické, málo si nabíhaly do volného prostoru, kam by mohla přijít přihrávka. A když už nějaká přihrávka přišla, tak  byla hodně nepřesná. Téměř vůbec nefungovala obrana, která souvisí s pohybem, a ten byl od hráček minimální. Když už si hráčky dokázaly přihrát, stály a koukaly, jak soupeř útočí na naši branku a nikdo se nevracel. Od některých hráček tam byly i pozitivní věci, za které si zaslouží pochvalu, ale zatím to jsou jen chvilkové záblesky. Je třeba více soustředěnosti na hru, snažit se plnit jak útočné, tak hlavně obranné věci ve hře, a hlavně zlepšit pohyb a zpřesnit přihrávky.

Polehčující okolností může pro hráčky být, že všechny zápasy odehrály proti klukům z týmu Talent Plzeň a Slávia Plzeň, kteří jsou zatím o trochu dravější a živější. Dále také naše dva týmy reprezentovalo  pouze  10, respektive 11 hráček, takže si většina zahrála v obou týmech. Teď mají hráčky před sebou dva týdny tréninků,  kde se budeme snažit co nejvíce odstranit nedostatky v naší hře, a v neděli 21. 10. 2018 nás čeká další turnaj přípravek, tentokrát v Plzni na Talentu.

Fotky z turnaje zde.

2018-10-08 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň