První turnaj Přípravky v kategorii MINI (28. 9. 2018 Talent)


První turnaj Přípravky v kategorii MINI (28. 9. 2018 Talent)

Ve sváteční den, 28. září vstoupil tým hráček ročníků 2010 a 2011 do letošní sezóny. Už jako přípravka se zúčastnil turnaje na Talentu, v kategorii MINI. Jak už bývá zvykem, klub DHC reprezentovaly v naší kategorii dva týmy. Jeden ve skupině C a druhý ve skupině D.

Ve skupině C byl tým složen z hráček starších nebo herně vyspělejších. Tým tvořily Natálie Dlesková, Eliška Čardová, Markéta Kurešová, Laura Mancellari, Kateřina Rybová a Tereza Škrdlíková. Ve skupině D bojovaly nejmladší hráčky z ročníku 2011, a také hráčky nové, které se s házenou začínají teprve seznamovat. Tým tvořily Anna Balínová, Laura Draxalová, Anežka Drtinová, Ema Mildorfová, Nela Pivoňková, Amélie Přerostová a Eliška Roubová.

V obou skupinách nám byli za soupeře hráči nebo hráčky ročníků 2008 a 2009. Tudíž věkový, výškový a herní rozdíl byl znát. Ale i přes tento handicap se naše hráčky soupeřů nezalekly a statečně s nimi bojovaly. Oba naše týmy zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a dobrou hru, kterou ve všech zápasech předvedly.

Další turnaj čeká přípravku hned další neděli 7. října, tentokrát v Rokycanech a v naší kategorii, tj. se stejně starými soupeři. Doufám, že si nasazení ze svého prvního letošního turnaje dokážou hráčky přenést i do turnajů dalších, které je teprve čekají.

Fotky z turnaje zde.

2018-09-30 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň