Mladší dorostenky v Otrokovicích (3.12.2017)

V neděli ráno vyrazily mladší dorostenky na zápas do Otrokovic s cílem získat pokud možno dva body.

Od prvního hvizdu bylo vidět, že oba týmy chtějí dva body pro sebe. Utkání mělo herní náboj a tudíž bylo jasné, že vyhraje ten, kdo bude mít více sil. Holky odvedly na půdě soupeře bojovný výkon, obrana fungovala do 50. minuty 2. poločasu na výbornou. Stav utkání (byť s nepříznivým výsledkem 20:18 pro Otrokovice) byl stále hratelný, ale nepodařilo se obrátit v náš prospěch. Nejprve nás trochu nalomilo vyloučení Páji Láskové, a pak nás dorazily soupeřovy dobré bloky proti našim snažícím se spojkám. Velkou pochvalu zaslouží právě vyloučená Pája za dobrou obranu a dále pak Kopřík se Sárou, které vstřely do soupeřovy sítě každá po 8 gólech. Vyzdvihnout je třeba i obě brankářky - velmi dobře chytající Míšu Malou a Verču Netrvalovou, kterým celý zápas zatápěla dobře hrající soupeřka Milada Stuchlíková.

Hoťková 1, Šimáčková, Haluzincová 1, Kantnerová 8, Drozdová 8, Lásková 2, Vaňková, Kliková, Tomanová, Kajerová 1, Turková, Voráčková.