HC Háje : DHC Plzeň (1. liga mladších dorostenek - 17. 11. 2017)

Z Prahy odjíždějí mladší dorostenky s body (HC Háje - DHC Plzeň 21 : 27).

V pátek podvečer se mladší dorostenky daly na cestu za dalšími body, a to do Prahy na HC Háje.

První poločas se odehrával ve stejném duchu jako minulý zápas v Olomouci. Hráčky se oťukávaly a čekaly, co přijde. Chyběl větší důraz v obraně a trpělivější koncovka. Možná i trochu štěstí, branka protihráček se opět chvěla v základech. K tomu se přidala nedůraznost na křídlech, kdy brankařky dostávaly laciné góly z nulových úhlů na pozici křídel. Do šatny se odcházelo za stavu 9:10 ( z toho bylo 6 gólů z křídla).

Do druhého poločasu holky nastoupily důrazněji než do prvního. Obrana začala fungovat jako celek, brankářky se vyvarovaly chyb z prvního poločasu a začalo se dařit i střelecky.
Děvčata přesně plnila pokyny, které jim byly dány. Největší pochvalu zaslouží Kateřina Šimáčková "Šíma" , která táhla celou levou stranu, důrazně zakončovala, její obrana byla pro pražské spojky nepřekonatelná. Dále se střelecky vedlo Koprovi, Sáře, Kutině.
Dobře zachytaly i obě brankařky. Díky týmové práci a velkému nasazení, nepodcenění soupeře odjíždíme se dvěma body.

Obrovské dík také patří naším fanouškům, kteří táhli holky celých 60 minut.

Další zápas nás čeká hned v sobotu a to proti DHK Baník Most, který se odehraje na domácí půdě.

Sestava a branky:

Netrvalová - Kučerová: Kepková 4 , Šimáčková 4, Kantnerová 5, Kutáková 4, Drozdová 4, Bernhardová 2, Lásková 1 , Vaňková , Nosková 1 , Kliková, Kajerová 2, Šauerová 1