Mladší dorostenky vezou z Olomouce zasloužené dva body (Zora Olomouc - DHC Plzeň 12.11.2017)

V neděli zamířily mladší dorostenky na půdu Olomouce. Opět nás čekal velmi silný soupeř. To že nás čeká perných 60 minut, bylo jasné z pohledu tabulky. Olomouc byla jen bod za námi.

Hned od prvního hvizdu se holky s chutí pustily do olomouckých hráček a nenechaly si nic líbit. Holkám vycházely útočné kombinace, které výborně zakládala Sára. Jen štěstí v koncovce chybělo. Olomoucká brankářka jakoby zaklela bránu a naše střely končily na tyčkách.

První poločas byl jako na houpačce, skóre se přelévalo z jedné strany na druhou. Poločas skončil 11:11.

Do druhé půle holky nastoupily ještě s větší chutí a odhodlány tam nechat vše. Na hráčky byl kladen velký důraz v obraně, věděly jsme, že protihráčky chodí hodně do proskoků. Hráčky plnily pokyny, které jim byly dány v šatně.

Perfektní obrana byla ještě důslednější a olomoucké hráčky měly problém se prosadit. Když už se prosadily, tak bránu zavřela Malina (ročník 2003) - tomu i nasvědčuje jen 7 obdržených branek za druhý poločas. Holky přidaly na důraznosti a začalo se dařit střelecky. Obrovskou pochvalu zaslouží Kopr (11 golů) s Kutkou, které táhly jak levou, tak pravou stranu. Jim sekundovaly Kepi a Pája Lásková. Skvělou práci v obraně opět provedla Šíma , která se zlepšuje zápas od zápasu. Nesmím zapomenout ani na dobře odvedenou práci v obraně Páji a Šody.

Konečný výsledek: DHK Zora Olomouc - DHC Plzeň 18:23.

Holkám patří obrovská gratulace a pochvala za přístup a bojovnost.

Další zápas nás čeká v pátek na Hájích a v sobotu na domácí půdě proti Mostu.