Mini 6+1 - Šestý soutěžní turnaj sk. C - 30.4.2017 (Františkovy Lázně)


Mini 6+1 - Šestý soutěžní turnaj sk. C - 30.4.2017 (Františkovy Lázně)

V pořadí šestý soutěžní turnaj skupiny C pořádal Kynžvart, ale turnaj se vzhledem k chladnějšímu počasí uskutečnil v hale ve Františkových Lázních. Vyjma nás tentokrát bohužel nedorazilo žádné jiné plzeňské družstvo, a proto se turnaje nakonec zúčastnilo po dvou týmech Kynžvartu a Chebu.

V prvním zápasu proti béčku Kynžvartu se děvčata potýkala s velmi malou odvahou a donutit někoho vystřelit nebo se pokusit o uvolnění, vypadalo jako nadlidský úkol. To se však naštěsti v dalších zápasech zlepšilo, ale i tak je na některých děvčatech stále patrné, že nejprve přemýšlí o tom, jak se míče co nejrychleji zbavit, než o tom, jak ohrozit branku soupeře. Určitě nejlepší výkon děvčata předvedla v posledním zápasu proti béčku Chebu, kdy se dařilo více se uvolňovat a i střelba byla lepší.

Celkově turnaj opětovně ukázal, že je třeba dále pracovat na základních herních dovednostech, protože technických chyb je ve hře stále více, než bychom si představovali. I tak je třeba děvčata pochválit především za snahu a bojovnost. Velmi dobrý výkon předvedla zejména Anežka, která za krátkou dobu prokázala velké zlepšení. Jedničku pak zaslouží výborně chytající Adéla, ale řadu pěkných zákroků předvedla i Bára.

2017-05-02 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň