DHC Plzeň - dámský handballový klub MOL liga


ARCHIV ostatní články 2020/2021

Týden plný akcí (21. 6. - 25. 6. 2021)

Vydáno dne 24. 6. 2021 (371 přečtení) (Celý článek)

Poslední předprázdninový víkend měli rodiče, hráčky i příznivci DHC Plzeň pěkně nabito.

Mináček 20.6.2021 (Mini 4+1 - Berušky)

Vydáno dne 22. 6. 2021 (238 přečtení) (Celý článek)

V neděli se po dlouhé pauze družstvo Berušek vydalo na tradiční turnaj do Prahy, kde se utkalo se čtyřmi soupeři. Hrálo se bez výsledků, na dva poločasy po deseti minutách a po každém zápase hráčky střílely pětimetrové hody.

Pochod za Čertím brkem

Vydáno dne 1. 6. 2021 (337 přečtení) (Celý článek)

V neděli 31. 5. 2021 se uskutečnil již 5. ročník klubového pochodu. Tentokrát se akce konala v krásném okolí kaolinového dolu v Nevřeni, kde se natáčela pohádka Čertí brko.

DHC hlásí první "megaposilu", do Plzně se vrací Veronika Galušková!

Vydáno dne 18. 5. 2021 (430 přečtení) (Celý článek)

Po téměř 5 letech končí v pražské Slávii Veronika Galušková, která po sezóně zamíří do plzeňského DHC! Tato zpráva vyplula na povrch dnes na stránkách pražské Slavie. Veroniku čeká společně s celou Slavií Praha finále letošního ročníku, ve kterém navíc doteď drží pozici nejlepší střelkyně celé soutěže! Po finálových duelech už se ale začne balit a zamíří zpět do Plzně, ze které do pražského celku zamířila. Od příští sezóny tak doplní dlouho řadu příbuzných, které již v plzeňském klubu jsou.

Trénujeme! Přidejte se!

Vydáno dne 10. 5. 2021 (319 přečtení) (Celý článek)

Konečně dobrá zpráva pro všechny! Všechny týmy už naplno trénují. Tento týden se rozběhne poprvé i kroužek Míček!

Poslední (?) samoobslužný trénink v Plzni Zábělé

Vydáno dne 23. 4. 2021 (233 přečtení) (Celý článek)

Poslední trénink bez přímého dozoru trenéra. Jak všichni doufají, sedí tento popis na samoobslužný trénink, který se uskutečnil o víkendu 17. - 18. dubna v Plzni-Zábělé. Již tradiční víkendová náplň desítek našich malých hráček může být konečně nahrazena klasickými tréninky ve skupinkách na hřišti, byť za dodržení přísných podmínek. Pokud tedy nedojde k opětovnému zpřísnění pravidel, na lesní cesty s tréninkovými úkoly se již hráčky nevydají.

O víkendu se trénovalo v Třemošné a na Dostálce

Vydáno dne 13. 4. 2021 (523 přečtení) (Celý článek)

Další malé zemětřesení proběhlo v uplynulém týdnu ve spojení s uvolněními sportovců a sportovních aktivit. Po zmatených prohlášeních, které se měnily (opět) ze dne na den, nakonec v pondělí odpoledne vylezla konečná verze: Trénovat na jednom hřišti může skupina 6 dvojic s odstupy deset metrů. Normálního tréninku se tak v nejbližších dnech opět nedočkáme, samooblužný trénink ale bude možné konečně uspořádat více méně společně, za dodržení rozestupů. Za přísnějších opatření se, doufejme naposledy, uskutečnily minulý víkend tréninky v Plzni-Dostálce a Třemošné.

Jede se dál, běžecká výzva i samoobslužné tréninky hlásí pěkná čísla!

Vydáno dne 6. 4. 2021 (461 přečtení) (Celý článek)

Nejnovější zprávy = situace se zlepšuje a nouzový stav se po neděli již nebude prodlužovat. To by mohlo znamenat alespoň částečnou možnost tréninku v malé skupince, ale neděle je ještě daleko, stejně tak šance na tréninky, na které jsme byly před březnem loňského roku zvyklý. Jistotou jsou ale i nadále tréninky samoobslužné! Poslední březnové tréninky se konaly v Záluží a na Bílé Hoře, duben naopak otevřely trasy na Vlaše a v Třemošné. Stejně tak se starší a mladší žačky a minižačky zapojují do běžecké výzvy, díky které jsme se "podívali" již do 7 zemí Evropy.

K samoobslužnému tréninku přibyla další výzva!

Vydáno dne 25. 3. 2021 (389 přečtení) (Celý článek)

Stejně jako předchozí víkendy, tak i v sobotu a neděli 20 a 21. března pokračovaly samoobslužné tréninky. Jak pro neplzeňské hráčky, které plní úkoly na kartičkách individuálně v místě svého bydliště, tak pro ty bydlící v Plzni. Ty se vypravily do Bukovce, poblíž vrcholu Chlum, na kterém už se v minulosti samoobslužný trénink také konal. Tentokrát vedla trasa pod tímto kopcem a na hráčky čekaly tradiční úkoly i novinky.

Doma či na samoobslužné stezce, tréninky malých hráček pokračují

Vydáno dne 17. 3. 2021 (466 přečtení) (Celý článek)

Samoobslužný trénink již druhý týden po sobě nahradil „samoobslužný víkend“. Aktuální restrikce nedovolují hráčkám mimo Plzeň účastnit se připravených tréninkových tras, proto se podoba a zadání úkolů změnily. Plzeňské hráčky budou nadále moci využívat předem připravené stezky s úkoly, hráčky bydlící mimo Plzeň pak trénují sami podle tréninkových kartiček.

Nová nařízení, nová podoba samoobslužných tréninků.

Vydáno dne 9. 3. 2021 (600 přečtení) (Celý článek)

Zatímco se všichni těšíme, až se situace uklidní a my se budeme moci konečně zase setkávat na hřišti, opatření opět zpřísnila. Od minulého pondělí platí tvrdý lockdown spojený se zákazem opouštění vlastního okrasu a s možností sportovat pouze na území vlastní obce. Zatímco naprostá většina by už asi boj s větrnými mlýny v podobě restrikcí a zákazů vzdala, pokusilo se DHC opět vymáčkout ze všech povolených aktivit co možná nejvíce. O víkendu se tak samooblužný trénink poprvé uskutečnil v novém kabátě.

Samoobslužný trénink přivítala v poslední únorovou neděli Sytná

Vydáno dne 2. 3. 2021 (393 přečtení) (Celý článek)

Slunečné počasí přivítalo všechny účastníky v neděli odpoledne na dalším samoobslužném tréninku. Startovní i cílová pozice se nacházela v okolí parku Zemník na samém kraji města kousek od Glóbusu, mezi Plzeňáky asi nejskloňovanějším objektem posledních dní spojeným s nařízeními o cestování mezi okresy. Zatímco do Glóbusu se smělo a i nadále díky výjimce může, naše hráčky měly namířeno na druhou stranu do lesíka pod vrcholem Sytná, kde na ně čekala další série úkolů a cviků.

Bolevecké rybníky vystřídal výšlap na Chlum

Vydáno dne 23. 2. 2021 (438 přečtení) (Celý článek)

V neděli 21.2. tradiční víkendová akce "samooblužný trénink" opustila prostředí Boleveckých rybníků a poprvé všichni aktéři vyrazili na Chlum. Startovní pozice poblíž kostela sv. Jiří na Doubravce vyslala účastníky na necelé 4 kilomtery dlouho trať. Ta tentokráte nabídla možnost využití betonové cyklostezky, stejně tak se ale všichni museli (především při sestupu z vrcholu Chlum) popasovat také s blátěnou cestou dolů.

Samoobslužný trénink v okolí Boleváku ve znamení mrazu

Vydáno dne 17. 2. 2021 (278 přečtení) (Celý článek)

Mrazivé počasí přivítalo účastníky dalšího samooblužného tréninku, který zavedl zájemce do přírody mezi Boleveckým rybníkem a rybníkem Košinář. Okruh byl tentokráte kratší, než bývá obvyklé, s ohledem na teploty, které během neděle panovaly. I tak se na něm ale mohly naše hráčky těšit na další novinky, především ve formátu her.

Druhý samoobslužný trénink v okolí Kameňáku probíhal v neděli.

Vydáno dne 9. 2. 2021 (607 přečtení) (Celý článek)

Již podruhé se samooblužný trénink uskutečnil v okolí Kamenného rybníka, tentokrát ale pod názvem Orlík. Právě k tomuto vrchu se trasa přibližovala, byť nevedla až k úplnému vrcholu. Oproti minulému týdnu se museli všichni aktéři poprat vedle překážek také s velkou zimou a větrem, který především odpoledne spolu s klouzavým povrchem ještě více ztěžoval cestu do cíle.

Dosud rekordní účast na samoobslužném tréninku!

Vydáno dne 3. 2. 2021 (299 přečtení) (Celý článek)

Samoobslužné tréninky jsou nadále jednou z mála možností, jak si "společně" zatrénovat. Příjemná procházka v přírodě spojená s pohybem se těší velké oblibě, jak ukázal dosud poslední trénink v okolí rybníka Košinář, který proběhl 31. ledna. Malou novinkou totiž byla "autogramiáda". Na podpisové desce zůstala na konci tréninku více než stovka podpisů všech účastníků!

Samoobslužný trénink tentokráte v Petrovce

Vydáno dne 27. 1. 2021 (565 přečtení) (Celý článek)

Tréninky pro naše hráčky a jejich kamarády, rodiče či doprovody pokračují a výjimkou nebyla ani tato neděle! Samoobslužný trénink, tedy předem připravenou dráhu v přírodě s různými úkoly, mohly hráčky tentokráte plnit v okolí přírodní rezervace Petrovka.

V neděli se nejen hrálo, ale i trénovalo

Vydáno dne 19. 1. 2021 (320 přečtení) (Celý článek)

Zatímco v hale 31. ZŠ pomalu začínal zápas proti slovenskému mistrovi, Iuventě Michalovce, v okolí Seneckého rybníku končil další ze série samoobslužných tréninků. Situace v naší republice dovoluje trénování venku po dvojcích, čehož se snažíme maximálně využít a dostat v rámci tréninku naše hráčky ven a udržet je v pohybu.

Všechny mládežnické týmy TRÉNUJÍ!!!

Vydáno dne 11. 1. 2021 (348 přečtení) (Celý článek)

Ač tomu doba úplně nepřeje a podmínky nejsou ideální, DHC Plzeň trénuje!

Outdoorové hry v Plzeňském kraji i s naší stezkou!

Vydáno dne 4. 12. 2020 (475 přečtení) (Celý článek)

V Plzni a blízkém okolí probíhá řada outdoorových stezek, na který můžou děti plnit úkoly. Na různě dlouhých stezkách musí najít 8 schovaných indícií, které následně povedou k rozluštění tajenky či heslu, pomocí kterého můžou děti porazit "Draka Koroňaka". Jednu stezku má pro vás připravenou také DHC Plzeň.

Poslední samoobslužný trénink proběhl v sobotu

Vydáno dne 23. 11. 2020 (426 přečtení) (Celý článek)

Třetí a zároveň poslední samooblužný trénink proběhl 21.11. poblíž Arboreta Sofronka. Stejně jako předchozí probíhal od půl 11 do 3 odpoledne a naše hráčky si na něm mohli společně se svoji dvojicí splnit řadu úkolů zaměřených na házení a běhání.

Malířská soutěž s házenkářskou tématikou

Vydáno dne 8. 11. 2020 (529 přečtení) (Celý článek)

Na hřišti toho teď moc nenatrénujeme, pojďme využít volný čas a odreagovat se malováním nebo kreslením.

Ženy čekají na restart ligy, žačky trénovaly samy v přírodě

Vydáno dne 7. 11. 2020 (455 přečtení) (Celý článek)

Podruhé vystavil Covid-19 a s ním spojené proti-pandemické opatření stopku všem sportovním soutěžím v České republice. Poslední utkání odehrály ženy 26. 9. na domácí palubovce proti pražské Slavii. Po pauze ale přichází šance vrátit se do zápasového rytmu. Vláda vydala vyjímky pro profesionální sportovní soutěže, vedle dalších sportů tak požádal i Český svaz házené o povolení zahájit zápasy v rámci mužské Exraligy a ženské MOL ligy. Na povolení se čeká, ženy každopádně mohou alespoň zahájit společné tréninky ve vnitřních prostorách. Do tréninku v přírodě se dnes pustily samostatně také naše žačky.

Podzimní odpadkobraní (13. 9. 2020)

Vydáno dne 14. 9. 2020 (484 přečtení) (Celý článek)

DHC Plzeň ve spolupráci s Městským obvodem Plzeň 1 uspořádalo v neděli 13. září již 2. ročník Podzimního odpadkobraní.

Ve středu začíná kroužek Míček, začínají také nábory!

Vydáno dne 7. 9. 2020 (408 přečtení) (Celý článek)

Se startem sezóny jsou spojené také nábory a začátky akcí pro děti! Jedním z nich je také kroužek Míček. Oblíbené cvičení pro nejmenší holčičky začíná už tuto středu, 9.9.2020 od 16:30! Stejně jako každý rok budeme s dětmi hrát spousty her, na kterých se naučí pohybové základy a užijí si při tom také nějakou tu legraci.

Žákyně odstartovaly sezónu soustředěním v Tachově

Vydáno dne 22. 8. 2020 (655 přečtení) (Celý článek)

Hráčky DHC Plzeň odjely na tradiční soustředění do Tachova.

ARCHIV 2020/2021

Ženy 2020/2021

Starší dorostenky 2020/2021

Mladší dorostenky 2020/2021

Starší žačky 2020/2021

Mladší žačky 2020/2021

Minižačky 2020/2021

ostatní 2020/2021

ARCHIV 2019/2020

Ženy 2019/2020

Starší dorostenky 2019/2020

Mladší dorostenky 2019/2020

Starší žačky 2019/2020

Mladší žačky 2019/2020

Minižačky 2019/2020

Přípravka 2019/2020

ostatní 2019/2020

ARCHIV 2018/2019

Ženy 2018/2019

Starší dorostenky 2018/2019

Mladší dorostenky 2018/2019

Starší žačky 2018/2019

Mladší žačky 2018/2019

Minižačky 2018/2019

Přípravka 2018/2019

ostatní 2018/2019

ARCHIV 2017/2018

Ženy 2017/2018

Starší dorostenky 2017/2018

Mladší dorostenky 2017/2018

Starší žačky 2017/2018

Mladší žačky 2017/2018

Minižačky 2017/2018

Přípravka 2017/2018

ostatní 2017/2018

ARCHIV 2016/2017

Mladší dorostenky 2016/2017

Starší žačky 2016/2017

Mladší žačky 2016/2017

Minižačky 2016/2017

Přípravka 2016/2017

ostatní 2016/2017

ARCHIV 2015/2016

Mladší dorostenky 2015/2016

Starší žačky 2015/2016

Mladší žačky 2015/2016

Minižačky 2015/2016

Přípravka 2015/2016

ostatní 2015/2016

ARCHIV 2014/2015

Starší žačky 2014/2015

Mladší žačky 2014/2015

Minižačky 2014/2015

Přípravka 2014/2015

ostatní 2014/2015

ARCHIV 2013/2014

Starší žačky 2013/2014

Mladší žačky 2013/2014

Minižačky 2013/2014

Přípravka 2013/2014

ostatní 2013/2014

ARCHIV 2012/2013

Starší žačky 2012/2013

Mladší žačky 2012/2013

Minižačky 2012/2013

Přípravka 2012/2013

ostatní 2012/2013

ARCHIV 2011/2012

Starší žačky 2011/2012

Mladší žačky 2011/2012

Minižačky 2011/2012

Přípravka 2011/2012

ostatní 2011/2012

ARCHIV 2010/2011

Starší žačky 2010/2011

Mladší žačky 2010/2011

Minižačky 2010/2011

Přípravka 2010/2011

ostatní 2010/2011

ARCHIV 2009/2010

Starší žačky 2009/2010

Mladší žačky 2009/2010

Minižačky 2009/2010

Přípravka 2009/2010

ostatní 2009/2010
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Nadace 700let Plzně Vodárna Plzeň