Vydáno dne 23. 6. 2015 (6156 přečtení) (Celý článek)

Družstvo přípravky bylo v této sezoně tvořeno hráčkami ročníků 2006 - 2009 (doplněné o jednu hráčku ročníku 2005). Sezonu jsme zahájili soustředěním v Tachově, kterého se zúčastnilo 20 hráček.

Přípravka 4+1 - Jedenáctý soutěžní turnaj 13.6.2015 - DHC Plzeň

Vydáno dne 19. 6. 2015 (6111 přečtení) (Celý článek)

V pořadí již jedenáctý turnaj přípravek, se konal v Plzni. Oproti deštivému počasí na předchozím turnaji ve Štáhlavech, panovaly tentokrát tropické teploty a podmínky byly proto pro všechny zúčastněné fyzicky velmi náročné. Turnaje se zúčastnilo celkem 15 družstev, opět rozdělených do třech skupin. Náš oddíl reprezentovalo 33 hráček, které byly rozděleny již tradičně do pěti družstev. Opět jedno družstvo startovalo v první skupině a po dvou družstvech ve zbývajících skupinách.

Přípravka 4+1 - Desátý soutěžní turnaj 30.5.2015 - Sokol Šťáhlavy

Vydáno dne 2. 6. 2015 (6133 přečtení) (Celý článek)

Další soutěžní turnaj přípravek se konal ve Šťáhlavech. Počasí házené tentokrát příliš nepřálo a ač bylo v plánu, že se bude hrát na dvou hřištích v hale a jednom venkovním hřišti, tak vinou deště se celý turnaj nakonec odehrál vevnitř.

Přípravka 4+1 - Devátý soutěžní turnaj 17.5.2015 - Lázně Kynžvart

Vydáno dne 18. 5. 2015 (6090 přečtení) (Celý článek)

Po třídenním maratonu zápasů na Memoriálu Karla Šulce pokračovala o dalším víkendu soutěž přípravek již devátým soutěžním turnajem, který pořádal Kynžvart. Vzhledem k větší vzdálenosti se turnaje nezúčastnily Strakonice, a proto startovalo pouze 14 družstev, rozdělených do třech skupin.

Memoriál Karla Šulce 7. - 9. 5. 2015 - Přípravka

Vydáno dne 11. 5. 2015 (6194 přečtení) (Celý článek)

Loňský Memoriál Karla Šulce byl pro hráčky věkově patřící do kategorie přípravky (2006 a mladší) vůbec prvním turnajem v jejich kariéře a letošní 24. ročník byl proto příležitostí ukázat, kam se hráčky za rok posunuly.

Přípravka 4+1 - Osmý soutěžní turnaj 25.4.2015 - Talent Plzeň

Vydáno dne 29. 4. 2015 (6136 přečtení) (Celý článek)

Soutěž přípravek pokračovala v rychlém sledu osmým turnajem, který uspořádal Talent Plzeň. Naše účast tentokrát byla poznamenána několika absencemi a turnaje se zúčastnilo pouze 29 hráček. I přesto jsme je opět rozdělili do pěti družstev, aby hráčky dostaly co největší prostor na hřišti. Oproti přechozímu turnaji startovalo tentokrát celkem 16 družstev (účast rozšířila dvě družstva Strakonic), která byla opět rozdělena do tří skupin.

Přípravka 4+1 - Sedmý soutěžní turnaj 19.4.2015 - Slavoj Tachov

Vydáno dne 20. 4. 2015 (6123 přečtení) (Celý článek)

Po dvouměsíční přestávce se opět naplno rozběhla soutěž přípravek. K sedmému turnaji jsme tentokrát vyrazili do Tachova, a to v rekordním počtu 39 hráček (z celkového počtu 46). Turnaje se zúčastnilo celkem 14 družstev, rozdělených do třech skupin, ve kterých se hrálo systémem každý s každým. My jsme nasadili jedno družstvo do nejsilnější skupiny a po dvou družstev do zbývajících skupin. Družstva byla opět rozdělena dle věku a herních zkušeností.

Přípravka 4+1 - Šestý soutěžní turnaj 15.2.2015 - DHC Plzeň

Vydáno dne 15. 2. 2015 (6103 přečtení) (Celý článek)

Série tří domácích turnajů pokračovala dalším, v pořadí již šestým soutežním turnajem kategorie přípravek. Turnaje se tentokrát zúčastnilo pouze 12 družstev, a proto se hrálo ve dvou skupinách po šesti, vždy systémem každý s každým.

Přípravka Cup 2015 - 8.2.2015 - DHC Plzeň

Vydáno dne 10. 2. 2015 (6129 přečtení) (Celý článek)

Druhou únorovou neděli jsme uspořádali první ročník nesoutěžního turnaje pro úplně nejmenší házenkářky a házenkáře.

Přípravka 4+1 - Pátý soutěžní turnaj 17.1.2015 - DHC Plzeň

Vydáno dne 17. 1. 2015 (6107 přečtení) (Celý článek)

První soutěžní turnaj v novém kalendářním roce pro nás byl zároveň první příležitostí v sezoně představit se domácímu publiku.

Přípravka 4+1 - Čtvrtý soutěžní turnaj 13.12.2014 - Sokol Šťáhlavy

Vydáno dne 15. 12. 2014 (6185 přečtení) (Celý článek)

V pořadí čtvrtý soutěžní turnaj přípravek se konal v krásné nové hale ve Šťáhlavech. Pamětníci tak mohli již pouze vzpomínat na staré antukovo-škvárové hřiště, na kterém se dalo hrát vše možné, jen házená stěží.

Přípravka 4+1 - Třetí soutěžní turnaj 23.11.2014 - Slavoj Tachov

Vydáno dne 25. 11. 2014 (6102 přečtení) (Celý článek)

K třetímu soutěžnímu turnaji jsme se vypravili do Tachova. Cesta autobusem proběhla ve veselé náladě a děvčata její převážnou část strávila zpěvem, takže ti z trenérů, kteří si mysleli, že si cestou ještě trochu pospí, měli smůlu.

Tachovský dortík (Přípravka, 24.- 26.10.2014)

Vydáno dne 28. 10. 2014 (6293 přečtení) (Celý článek)

Na počátku podzimních prázdnin se družstvo přípravky zúčastnilo nesoutěžního turnaje v Tachově. Z důvodu prázdnin a nemocí se turnaje nakonec zúčastnilo "pouze" 19 hráček (tj. necelá polovina družstva).

Přípravka 4+1 - Druhý soutěžní turnaj 11.10.2014 - Talent Plzeň

Vydáno dne 15. 10. 2014 (6150 přečtení) (Celý článek)

Druhý soutěžní turnaj přípravek hostil Talent Plzeň.

Přípravka 4+1 - První soutěžní turnaj 20.9.2014 - Lázně Kynžvart

Vydáno dne 20. 9. 2014 (6141 přečtení) (Celý článek)

Družstvo přípravky se zúčastnilo v sobotu 20.9.2014 prvního soutěžního turnaje ve své historii, turnaj se hrál v Lázních Kynžvart. Přivítalo nás mlhavé počasí, potom se počasí vyjasnilo a bylo sluníčko.