Přípravky na posledním turnaji 4+1 v Chebu! (2.6.2024)

| Přečteno 138x

V neděli 2. 6. 2024 jsme vyjely na poslední turnaj plzeňské ligy v letošní sezoně. Turnaj přípravek se konal v Chebu, tak nás čekala i dobrodružná cesta vlakem, kterou si holky moc užily. Tentokrát jely pouze dva týmy. DHC Plzeň (Sluníčka) a DHC Plzeň B (Žirafy). Hrálo se 1×10 minut, každý s každým bez ohledu na zdatnost a vyspělost týmu. Zúčastněné týmy: VŠ Plzeň B, Rokycany B, Házená Kynžvart, Rokycany A, DHC Plzeň A (Sluníčka), DHC Plzeň B (Žirafy), Talent Plzeň a domácí Cheb.

DHC Plzeň A

Holky celý den odváděly kvalitní výkony a byla na nich znát herní zkušenost a vyspělost oproti ostatním týmům. Všechny hráčky poctivě plnily své úkoly a podávaly krásný týmový výkon. Zaslouží jednoznačné pochvalu za neustálý pohyb, tah na branku a vytrvalost v obsazování i proti slabším soupeřům. Všechny hráčky se v každém zápase gólově prosadily, což potvrzuje vyrovnanost týmu a je to hezkým příslibem do budoucna.

Hrály: Görnerová, Kodlová, Müllerová, Schejbalová, Slámová, Tylová, Vildmanová, Voráčková

DHC PLZEŇ B (Žirafy)

Chtěli jsme, aby si holky poslední turnaj sezony užily. Vždy jsme postavili dvě pětky a po pěti minutách vystřídali, takže všechny holky strávily stejný čas na hřišti. Pětky jsme různě kombinovali a ukázalo se, že některé holky spolu už dokážou krásně spolupracovat a zakončit krásnou akci gólem. Se slabšími soupeři jsme měli navrch. Kdyby se počítaly góly, tak bychom byli vítězi. Občas je třeba některým holkám připomenout, že hrají týmový sport a že nejenom já budu dávat góly. Bohužel na
konci turnaje nás čekal nejtěžší soupeř – DHC Plzeň A, kde většina holek byla o hlavu větší, takže se holky zalekly a dělaly mnoho chyb. Vůbec nebojovaly, jakoby se Sluníček bály. Poslední zápas byl o velké rychlosti, kluci z Talentu nás velikostí nepřevyšovali, zato svou dravostí a pohybem nás strčili do kapsy. Stále je plno věcí, které musíme zlepšovat a na čem pracovat.

Hrály:
Alexandr, Krpálková, Kubatová, Pavelková, Račáková, Strnadová, Šourková A., Šourková S., Votavová, Zemanová