Házenkářský desetiboj dívek 2024 – kompletní výsledky

| Přečteno 163x

Přinášíme Vám kompletní výsledkový servis.

Účastníci finálového turnaje:

HC Zlín
DHC Plzeň
Sokol Písek
SK Žeravice
DHC Slavia Praha
TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Dovednostní disciplíny:

  • Hod do dálky
    1. DHC Plzeň, 2. DHC Slavia Praha, 3. Sokol Písek, 4. Sk Žeravice, 5. HC Zlín, 6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod
  • Rychlost hodu
    1. DHC Plzeň, 2. HC Zlín, 3. DHC Slavia Praha, 4. SK Žeravice, 5. TJ Sokol Písek, 6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod
  • Běh 2 x 15 metrů
    1. Sokol Písek, 2. DHC Slavia Praha, 3. DHC Plzeň, 4. HC Zlín, 5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod, 6. Sk Žeravice
  • Překážková dráha
    1. DHC Slavia Praha, 2. DHC Plzeň, 3. Sokol Písek, 4. HC Zlín, 5. SK Žeravice, 6. Havlíčkův Brod
  • Odraz snožmo
    pořadí: 1. DHC Slavia Praha, 2. DHC Plzeň, 3. TJ Sokol Písek, 4. HC Zlín, 5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod, 6. SK Žeravice

Herní disciplíny:

  • Osobní obrana
    1. SK Žeravice, 2. TJ Sokol Písek, 3. DHC Plzeň, 4. DHC Slavia Praha, 5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod, 6. HC Zlín
  • Shot-outy (trháky)
    1. DHC Plzeň, 2. TJ Sokol Písek, 3. SK Žeravice, 4. DHC Slavia Praha, 5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod, 6. HC Zlín
  • Klasická hra
    1. SK Žeravice, 2. TJ Sokol Písek, 3. DHC Plzeň, 4. DHC Slavia Praha, 5. HC Zlín, 6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod
  • Aktivita
    1. TJ Sokol Písek, 2. DHC Plzeň, 3. HC Zlín, 4. SK Žeravice, 5. DHC Slavia Praha, 6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Fair play (nezapočítává se do celkového hodnocení)

  • Pořadí týmů:
    1. TJ Jiskra Havlíčkův Brod, 2. DHC Slavia Praha, 3. TJ Sokol Písek, 4. HC Zlín, 5. SK Žeravice, 6. DHC Plzeň
  • Mimořádný čin:
    Zemanová Viktorie (TJ Sokol Písek)

 

Výsledky utkání:

Pátek 31.5.2024

čas domácí hosté osobka shot-out hra
16:30 Sokol Písek Žeravice 5. : 8 19 : 13 12 : 12
17:30 DHC Plzeň HC Zlín 5 : 3 14 : 6 8 : 11
18:30 DHC Slavia Praha TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 : 6 8 : 14 11 : 5

Sobota 1.6.2024

čas domácí hosté osobka shot-out hra
9:45 Sokol Písek DHC Plzeň 9 : 8 15 : 19 6 : 10
10:45 SK Žeravice DHC Slavia Praha 8 : 6 12 : 18 8 : 9
11:45 HC Zlín TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 : 3 5 : 12 14 : 12
12:45 DHC Slavia Praha Sokol Písek 6 : 7 17 : 15 10 : 12
13:45 SK Žeravice HC Zlín 10 : 3 13 : 11 12 : 9
14:45 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DHC Plzeň 7 : 6 12 : 20 8 : 10
15:45 HC Zlín Sokol Písek 6 : 9 10 : 21 14 :  17
16:45 DHC Plzeň DHC Slavia Praha 6 : 5 18 : 13 7 : 6
17:45 TJ Jiskra Havlíčkův Brod SK Žeravice 4 : 12 10 : 17 9 : 15

Neděle 2.6.2024

čas domácí hosté osobka shot-out hra
9:30 HC Zlín DHC Slavia Praha 5 : 10 14 : 14 5 : 11
10:30 Sokol Písek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10 : 6 20 : 12 14 : 8
11:30 SK Žeravice DHC Plzeň 7 : 6 10 : 17 9 : 15

 

Konečné pořadí turnaje:

  1. DHC Plzeň (54 bodů)
  2. TJ Sokol Písek (52 bodů)
  3. DHC Slavia Praha (45 bodů)
  4. SK Žeravice (41 bodů)
  5. HC Zlín (31 bodů)
  6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod (16 bodů)

Nejlepší jednotlivkyně 

Dovednostní disciplíny

  • Hod do dálky
    Slezová Valerie (TJ Sokol Písek) – 37 m
  • Rychlost hodu
    Kampfová Simone (DHC Plzeň) – 74 km/h
  • Běh 2 x 15 metrů
    Macfeldová Lucie (SK Žeravice) – 5,72 s
  • Překážková dráha
    Hamouzová Aneta (DHC Slavia Praha) – 15, 42 s
  • Odraz snožmo
    Moučková Emma (DHC Slavia Praha) – 238 cm

Házená

  • nejlepší střelkyně: Slezová Valérie (TJ Sokol Písek) – 34 gólů
  • nejlepší brankářka: Možná Karla (DHC Slavia Praha)
  • nejužitečnější hráčka: Zaoralová Viktorie (SK Žeravice)

All stars

  • Levé křídlo: Mancfeldová Lucie (SK Žeravice)
  • Levá spojka: Chodounská Elen (DHC Slavia Praha)
  • Střední spojka: Moravcová Natálie (TJ Jiskra Havlíčkův Brod)
  • Pivot: Krejčí Kateřina (DHC Plzeň)
  • Pravá spojka: Koukolová Adéla (HC Zlín)
  • Pravé křídlo: Kudlová Eliška (TJ Jiskra Havlíčkův Brod)
  • Brankářka: Pivoňková Nela (DHC Plzeň)