Žirafy na Mináčku 4+1 (18.5.2024)

| Přečteno 72x

V sobotu 25. 5. 2024 vyrazil tým Žiraf na tradiční turnaj – Slávistický Mináček, do Prahy. Měli jsme přihlášeny dva týmy v kategorii začátečníků. Hrací doba byla 2 x 9 minut. Oba týmy se postupně utkaly s týmem Hájů, DHC Slavia Praha, Kobylisy A, B a ve vzájemné zápase.

Áčko tito soupeři moc neprověřili, a tak si všechny hráčky v každém zápase s chutí zastřílely a každá hráčka během turnaje dala spousty branek. Ještě to umisťování střelby by občas mohlo být lepší a budeme neporazitelní. V obraně se nám také dařilo téměř bez problému. Pro tento tým byl turnaj krásným zpestřením na konec sezóny.

Nejlepší hráčkou týmu byla vyhlášena Nela Přerostová.

Hrály: Kočišová, Pavelková, Přerostová, Tyllová, Uhlářová

 

Béčko odehrálo také velmi pěkný turnaj. V útoku se všechny hráčky tlačily do zakončení, i když některá střelba byla ukvapená z velké dálky nebo přes obránce obloučkem. Obrana fungovala také v novější verzi 2.0. Snad tak budeme pokračovat i nadále. Bohužel pořád v našem týmu máme nějaké chodkyně, které ne a ne pochopit, že budou muset začít běhat.

Nejlepší hráčkou týmu byla vyhlášena Vanessa Alexandr.

 Hrály: Alexandr, Krpálková, Kubatová, Šourková A., Šourková S., Votavová, Zemanová

 

Celkově byl turnaj pro oba týmy vydařený a nemohl nás rozhodit ani závěrečný „slejváček,” díky kterému proběhlo vyhlášení turnaje ve stísněných prostorách chodby v zázemí domácího týmu.