Zlatý Šulcák 4+1 pro DHC růžová 4+1 (11.5.2024)

| Přečteno 40x

V sobotu 11.5.2024 vypukl v areálu 31.Zš další ročníku čtyřkového Memoriálu Karla Šulce, kde mezi šesti domácími týmy nechyběl ani nejzkušenější tým DHC růžová, který nastoupil v kategorii PROFI a bojoval o ty nejcennější kovy.
Holky odehrály kvalitní turnaj. Od prvního zápasu k tomu přistupovaly zodpovědně a plnily pokyny od trenérů. Proti lehčím soupeřům jsme se zaměřili na zdokonalování v činnostech, na které v tréninku není prostor, např. střílet druhou rukou a malinko kompenzovat jednostrannou zátěž. Ve vyrovnanějších utkáních byla na l vidět herní zkušenost a vyspělost. Oproti stejně starým soupeřkám měly podstatně více odehraných zápasů a dokázaly z toho vytěžit maximum. Tým celý turnaj zdobil kolektivní výkon.
Příliš se nám nedařilo obsazovat hráče a bylo na holkách vidět, že jsou zvyklé bránit z házené 6+1 spíše zataženou obranu na šestce, která ale do malé házené nepatří. V útoku se nám dařilo prosazovat jak po individuálních akcích, tak po souhře na více přihrávek. Celkově to byl velmi povedený turnaj, kde děvčata ukázala bojovnost a nasazení a odměnou jim za to byly zlaté medaile.

Hrály:

Cviklová, Fryčková, Indráková, Kodlová, Schejbalová, Uhlářová, Vildmanová