Memoriál Karla Šulce 4+1 – Stříbrná DHC Černá (11.5.2024)

| Přečteno 81x

V sobotu se tým černých sešel na domácí půdě v hale k zápasům na čtyřkovém Šulcáku v kategorii Profi 4+1.

V základní části se holky utkaly s VŠ Plzeň, Kobylisy, s nejmladším domácím týmem Žiraf a s Pískem.
První utkání bylo velmi aktivní, jak z naší strany, tak i ze strany Slavie. My jsme měli velmi pěkný pohyb na hřišti a kolektivní akce, a to vše utvrdil skvělý výkon brankařek. Na konci jsme se my radovali z výhry.
Do druhého utkání proti Kobylkám jsme nastoupili stejně aktivně, jako zápas předtím. Na začátku nás trošku trápila koncovka, kterou jsme zlepšili a na konci utkání se tak mohli radovat z dalšího vítězství. I v tomto utkání opět velmi dobře zachytaly obě brankářky.
Třetí utkání bylo proti naším o dva až tři roky mladším kolegyním ze Žiraf. Sice se nám dařil pohyb po hřišti, ale tentokrát nás trápila koncovka. I přesto jsme utkání s přehledem zvládli a opět zvítězili.
V posledním utkání ve skupině nás čekal Písek. I zde v tomto utkání nás trápilo zpracování míče a umístění střelby. Holky sice měly moc pěkný pohyb na hřišti, ale ten brebtákov. I toto utkání jsme vyhráli a zajistili si postup z prvního místa ze základní skupiny.

Na první dva soupeře, naše Růžové (nakonec vítěz turnaje) a Vršovice (nakonec diskvalifikované – hráčka ročník 2013) nám síly nestačily. I přes to, že jsme se velmi snažili a bojovali, byl náš výkon bojácný. V posledním utkání proti Strakonicím, jsme bojovali o medaile a opravdu to byl boj o každý míč a velký souboj brankařek. Na holkách bylo vidět, že tu medaili opravdu chtějí a nechaly na hřišti vše, a to jim bylo odměněno vítězstvím a celkově tak i díky diskvalifikaci Vršovic na turnaji obsadily 2. místo. Hračkou týmu byla vyhlášena Hodlík.

Hrály:

Aichingerová, Bouzková, Hodlová, Klaudová, Kleinová, Machová, Müllerová