2.liga mladších dorostenek: TJ Loko České Budějovice 26:39 DHC PLZEŇ (4.5.2024)

| Přečteno 70x

V sobotu 4.5. v odpoledních hodinách odehrálo béčko mladšího dorostu svoje poslední utkání této sezony v Budějovicích.
Vzhledem k tomu, že se nám náš zápas kryl se zápasem první ligy, odjeli jsme na zápas převážné s hráčkami z kategorie starších žaček.  Zápas ale pro nás dopadl velmi pozitivně.
V prvním poločase byl zápas relativně vyrovnaný a celý poločas se tahal. Holky občas prohrávaly osobní souboje v obraně a Budějovice se vždy dotáhly. V útočné hře jsme byli celkem s přehledem schopni soupeře přehrávat a šance, které jsme si vytvořili úspěšně zakončovat. Poločasový výsledek byl 16:12 v náš prospěch.
Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi dobře. Holky začaly poctivě bránit a získávat snadno míče. Díky naší rychlé hře v přechodové fázi jsme Budějovice výborně přehrávali a budovali jsme si postupně velký náskok. Zápas skončil vysoko 26:39 v náš prospěch.
Hodnocení trenéra Martina Cvikla:
“Většina z týmu byly holky ze starších žaček, které musím velmi pochválit a poděkovat jim za pomoc v posledním zápase. Samozřejmě pochvalu zaslouží všechny holky, za dobře a poctivě odehraný zápas. Nezbývá, než poděkovat všem za dobře odehranou sezónu a těšit se na tu další.”

Dlesková 3/1, Rittichová 7/1, Svatoňová 3, Egermajerová 2, Sedláčková 3, Červená 5, Samcová 9, Budková A. 6, Poskočilová 1

Chytaly: Nikodemová, Sýkorová